doğal steroid

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve corpse35 tarafından 29 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. corpse35

corpse35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    arkadaşlar şimdi steroidin testestoronu yükselttiği biliniyo peki biz mesi macunu yesek pekmez keçi boynuzu tarzı şeyler yesek steroid kadar olmasada testestoron hormonunu yükseltmiş olduğumuzdan faydası olmazmı kaslara ??

2. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Bu dediklerin testesteronu artirsa tabiki ama sanmiyorum testosterona etkilerinin olcagini :D

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. corpse35

corpse35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    bunların güç vericeğine inanıyorumda testestoron hormonunu yükseltirmi işte o bir mualla onu öğrenmek istiyorum :D

4. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Ya bu sayduklarin hep sekerli seyler, sekerde basit karbonhidrattir ve insanlarin birinci enerji kaynagi karbonhidrat oldugundan bunlar enerji guc veriyor ama testesteron ap ayri birsey sekerle olmaz :D sarimsagin bir miktr testoyu artirdigini biliyorum sadece.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. UnderCoveR

UnderCoveR Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    keçi boynuzunun testesteronu etkiledigi ile ilgili bi kac yazı okumuştum mesi macunuda keçi boynuzu vb. maddeler iceriyo bence her türlü testoya etkisi olur diye düsünüyorum ama steriod ap ayrı bi dünya diyebilirim . Birinde olagan sınırları dolduruyosun digerinde dısarından testo alarak sınırların dısına cıkıyosun steriodle bir tutamassın dogal besinleri :)

Sayfayı Paylaş