doğal spor hakkında tüm foruma tavsiyem

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve berkay7743 tarafından 25 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    steroid geçici güç ve ölçü verirmiş büyüme hormonu kalıcı ölçü yaparmış oda biliyorsunuz kansere sebep olabiliyor ben büyüme hormonu kullanmadım kullanmamda steroid ise geçici güç ve ölçü veriyorsa bununda anlamı kalmadı son 4 testo ve decayı vurmayacağım haloyu zaten 2 haftadır kestim gücüm eski haline döndü 150 ile 6 zor çıkıyor eski doğal halimdeki gibi doğal güç ile ve doğal ölçülerle devam edeceğim 2 hafta sonra kür sonu tedaviden sonra bir daha asla bulaşmayı düşünmüyorum doğal steroid saçma konuyuda açma sebebim dalgınlık değil 3-5 kişide olsa steoridden vazgeçirmekti burdan söylüyorum doğalın dışına çıkmayın ben geçici olarak çıktım şükürki zarar görmeden farkına vardım sizler aynısını yapmayın saygılar forum ahalisi:)

zzzxxz ve stefan35 bunu beğendi.
  2. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    doğal 180 çıktı daha doğrusu doğal 182.5 kg denedim kreatin yüklemesiyle bu kadar oldu 180 taksam çıkıcaktı doğal aç gözlülük yapıp 182.5 kg taktım doğal olarak bu kadar çıktı kreatin 2.haftasında çıkar gibi geliyor
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Haziran 2016 ---
    sizler haklı çıktınız bende potansiyel varmış dopinge ihtiyacım yok bunu bugün farkettim
    bunu koymamdaki sebepte birkaç kişi hatta bir kişide olsa steroid kullanmasını önlemek

Son düzenleme: 26 Haziran 2016
  3. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    önkolları felç etti resmen şükürki kenarda universal zma ve solgar glusamine msm var 3 birinden 3 birinden aldım 2 saate düzelir

Sayfayı Paylaş