Doğal Beslenme Mi Supplement Mi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Merdo tarafından 10 Mart 2011 başlatılmıştır.

Doğal Beslenme Mi Supplement Mi

1. Doğal Beslenme

oy sayısı 461
    69,2%
  2. Supplement

oy sayısı 205
    30,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 111 üye.
  1. Merdo

Merdo Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Balıkesir/Edremit
    Bence doğal beslenme ya sizce?

JuststyLe51 bunu beğendi.
  2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Elbette ki doğal beslenmek çok önemlidir. Bizde bu spora yeni başlıyanlara suplement kullanmamalarını ve doğal yoldan beslenmelerine dikkat etmelerini söylüyoruz. Fakat belli bir dereceden sonra destek ürünlerini (suplementleri) kullanmak zorunda kalıyorsunuz. Suplemetlerde zaten doğal ürünlerden üretilen konsantre besinlerdir. Bu ürünlerede öyle öcü gibi bakmamak lazımdır. Kullanmasını bildiğiniz sürece vucuda hiçbir zararları yoktur.

favori17, MaXimuS_, veaN ve diğer 21 kişi bunu beğendi.
  3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    her zaman herşeyün doğalını seçerim bu sprodada amacım bu dogal beslenıyorum amacım fit durmak kızlar kaslı erkek sevmez dıyede laf vardır bız nasıl kaslı kız sevmıyorsak onlarda kaslı sevmez fit vucut en ıyısıdır dogal beslenırsen bıde sporu duzenlı yaparsak zor degıl fıt olmak.

JuststyLe51 bunu beğendi.
  4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123

Kızlar kaslı erkek sevmez yalanına sende mi inanıyosun : )). O kızların erkek arkadaşlarının gerek gönlünü almak için , gereksede düzgün fiziğiyle diğer kızların ilgisini çekmemesi için erkeklere söledikleri yalandan inarettir. Hatta erkeğin birazda göbekli olsun isterler göbekli olsun benim olsun hesabı. O ben kaslı erkek sevmem diyen kızların nedense plaja indiğimizde adeta vitrindeki çikolatalı pastaya bakar gıbı bizi izlemeleri de manidar : )))..

Intractable, Almeha, privet ve diğer 71 kişi bunu beğendi.
  5. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    ben konuyu şuraya getireyim kısaca:

eğer konu "hardcore vg " ve ilaç (anabolizanlar ,steroidler ) kullanılacaksa "doğal beslenme ve supplement takviyeli excess protein kullanımı da yapsanız , sonuç her zaman aynıdır...

MaXimuS_, JuststyLe51 ve mista bunu beğendi.
  6. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    bir kere supplement alan doğal değildir diye bir şey yok.
    sırf kızları etkilemek için kas yapıyorsan kolay yoldan köşeyi dönmeye bak,kasla falan uğraşma,parayı kastan daha çok seviyorlar.body e verceğin parayla mekanlarda viski açtır gelirler.
    kas ı karı için değil kendim için yapıyorum ben. antrenman sonrası tavuk yiyin doğal vücut u görürsünüz :))

MaXimuS_, SiskoBatu, m.d. ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    :D yok cıdden oyle kızlar kaslı sevmıyor benım cevremdekı kız arakdaslarımada sordum bur esımdekı nasıl vucudu kotu dıyorlar genelde fıt vucut sever kızlar plaj vucudu yanı arnoldun vucudu gıbı oldugunu dusunun severmısınız?

bırde kendı acınızdan dusunun kaslı kız severmıısnız? yokmu kaslı kızlar cok var karın kası gozuken omuzlar falan kendı fıkrım bu cok kotu duruyor ama mankenler var adrıana lima mesala cok hos duruyor

kası hem kendım ıcın hemde cevrem ıcın yapıyorum ınsan sısmanlayınca neden uzulur gıydıgı elbıseler yakısmaz dıslanır yalanmı?
    demekkı cevre ıcın hersey karsı cıns ıcın hersey kızlar olmasa spor kım yapardı yapardık ama oyle onem vermezdık

viski vb. seyler hıc ısım olmaz elhamdülillah müslümanım:)

gemre96 bunu beğendi.
  8. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    viski i sevmiyorsun ama kızları seviyorsun..2 side tüketirsen günah müslümanlıkta ama :)

Intractable, SemihCebraiL, Mehmet7 ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  9. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ne alaka kardes zinamı yapıyorum kızla:) ben 18 yasındayım okuyorum daha yıllardır plajda utandım kılolarımdan gecen sene 96 kg dım bu sene 81 oldum ılkez utanmıycam plajda.

10. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    keşke her ikiside diye bir secenek olsaydı. normal beslenme her zaman ilk plandadır. antrenman oncesinde ve sonrasındada supplementler devreye girer. yani kombinasyon ne kadar başarılı olursa sonuclar o kdara daha tatmin edici olur.

1983 ve spine bunu beğendi.
  11. deniz68ruhu

deniz68ruhu Yeni Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Gazeteci, Araştırmacı
    Yer:
    İstanbul
    Kızlar kaslı erkeklere biter, ölür hatta. Ama elbette abartı olmayacak fit vücut olacak, baklavası omuz kasları süper olacak. O zaman ağızları açık izlerler tıpkı bizim Adriana Lima'ya baktığımız gibi. Sadece kol kasıma bile ders saati boyunca en az 20 kez bakan bir arkadaşım var yani diğer kasları düşünün bir de :D Kızlar güç sever, estetik ve kas sever.

Kız arkadaşlarına hayvan gibi şişmiş vücut geliştirme ile uğraşan insanları gösterirsen iğrenirler bile. Fitness yapmış, omuz başları şişkin, karın kasları dolgun baklava şeklinde, Brad Pitt gibi, Cristiano Ronaldo gibi vücutları olan erkekleri gösterirsen kız seni değil sadece onları görür :D Haklısın yani. Gerçekten de kaslı kızlardan ben de nefret ederim ama çıtır da olmasın yani... Olması daha güzel de uyuz olurum yine de.
    Kızlar için bu sporu yapmıyoruz. Kızlar da bir etken. Hırs için bir etken, amaca ulaşmadaki bir etken. Neden bunu hor görüyor bazı VG'ciler anlamıyorum.

Müslümanlıkla ne ilgisi var böyle saçma şeylerin...

MaXimuS_ ve mista bunu beğendi.
  12. sevketsengul

sevketsengul Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Büyük bir yanılgı içindesin dostum.Tabiki sen yada normal bir erkek kaslı bir bayandan hoşlanmaz.Ancak sağlıklı bir bayan kaslı bir erketen hoşlanır.Kas güçtür.Güç dişiyi ve yavrularını koruyacak ve doğada yaşamsal faliyetleri sürdürmek için önemli bir unsur.Ayrıca dişinin bilinç altı şöyle çalışır;eğer bu güçlü erkekten çocuk sahibi olursam=onu cinsel anlamda istemektir.Doğacak yavrularda onun gibi güçlü olur ve doğada kalma şansları artar.Zekada doğada kalmak için bir undurdur.Günümüzde parada öyle para zaten zeka ve güç ile kazanılır.Kısacası kadın güce tapar ...kasta güç edmektir.

Tıpkı senin ve diğer bir çok erkeğin bilinçaltında iri göğüslü geniş kalçalı(bol süt verebilen rahat doğum yapabilen demketir) kadınlara taptığı gibi kadında iri çeneli iri kaslı erkeğe tapar.Tıpkı senin neden iri göğüslü ve geniş kalçalı kadınları daha seksi bulduğunu bilmediğin gibi kadında bilinç altından gelen uyarıyla neden kaslı erkekten hoşlandığını bilmez. :)

Almeha, Ocensers, MaXimuS_ ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  13. deniz68ruhu

deniz68ruhu Yeni Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Gazeteci, Araştırmacı
    Yer:
    İstanbul
    sevketsengul dediklerin doğru ama kas geliştirme bir modifikasyondur çocuklara geçmez, yaptığın çocuk da güçlü doğmaz... :)

Ocensers bunu beğendi.
  14. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Ben zaten anlatamadım sanırım kızlar kaslı erkek sevmez derken bred pitt gıbı bırını sever yada c.ronaldo sever o vucut harıkadır fıt bır vucut kzıalr sever benım kaslı vucuttan kastettıgım arnold gıbı bır vucut o asırı bır vucut ve cırkın duruyor sankı derısı soyulmua bır ınsan gıbı cogu arkadasda sankı arnold akrabası gıbı kızıyor arkadasım benım gorusum bu sen gorusume katılma benım yorumum bu

c.ronaldonuns evgılısı mesala o ırına nasıl vucudu var super kadın fıt platesle ugrasıyor ama karın kası falan yok kalcalar gogusler cok guzel kas yok etlı ama yaglı degıl yanı o ırına adrına lıma ıdeal kız benım ıcın ıdeal erkekde brad pitt ama ondan asırısı bozuyor ve cırkın duruyor bu benım fıkrım kımsenın fıkrı benı ılgılendırmez zevkler atrtısılmaz

15. Knec

Knec Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    brad pitt ve c.ronaldonun vücudu yapabilmek için gene iyi bir disiplinle baya birkaç yıl emek vermek lazım , adamlarda yağ oranı çok düşük olduğu için öyle hacimsiz gibi duruyorlar ama üstlerinde saf dolgun kas kütlesi var.Arnold gibi olunmaz zaten bunu unut bi kere öyle prof sporcu olmak için 10 seneden fazla emek vermen ve belli bi yerden sonra su gibi steroid tüketmen lazım.Ama o söylediğin vücutlarada 2-3 seneden aşağısı olmaz, ondada iyi bir beslenme ve disiplin lazım.

MaXimuS_, Suçicek ve spine bunu beğendi.
  16. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yanlıs anladınız ben arnold gıbı olmak sıtemıyorum kızlar arnold tarzı vucutlu erkeklerı beyenmez dıyorum

bred pitt veya c ronaldonun vucudu gıbı fıt vucutları sever kızlar dedım ne dıyım ben bıle gozumu alamıyorum onlardan kızları dusunemıyorum :D

17. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    İlk Önce Tabi ki doğal beslenme. Fakat Yaptığın Sporun Adı BodyBuilding veya fitness ise bir yerden sonra doğal beslenme yetmiyor. İşte Tam burada Supplementler yani ek besinler devreye giriyor. Örnek Vermek gerekirse bu sporda belirli bir geçmişe sahip olduktan sonra artık günlük protein ihtiyacın da artıyor. Bu Protein İhtiyacını hergün yumurta ve tavuktan karşılamaya kalkarsan vay haline...

Umarım Yardımcı olabilimişimdir

Big_Hammer bunu beğendi.
  18. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    neden bu sporu sağlık ıcın normal dozunda yapmıyorlar benım hocam 601 kusur yasında 35 yasında gosterıyor hıc oyle seyler kullanmamıs adam fıt ve sabahtan aksama kadar boks ogretıyor sımdı hacım hacı mnereye akdar arnoldmu olucaksınız olunca ne elde edıcek mıllet saglık ıcın yapın adam gıbı yemegınızıde yıyın eskıden tozlarmı vardı

19. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Cabarov Mesakını bana itafen yazdıysan'' BİR YERDE SONRA doğal beslenme yetmiyor ''dedim. Ayrıca Protein tozunun ne zararı var da böyle bir mesaj yazdın açıklar mısın ? Protein tozu vb. kullanınca bu spor sağlıksız şekilde mi yapılmış olunuyor ?

20. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123

JqueLL O daha erğenlik çağında seni anlayamaz : ))). Sen doğru yoldasın boşver sen. Bilende bilmeyende yazıyor işte.

eludem ve Fυякαη Acαя bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş