Diz ağrısı :/

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve enter33 tarafından 20 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Evet ben fitnessın yanındada bolca basketbol oynayan birisiyim. Son 1 haftadır diz kapağımın altında bi ağrı var ve yarın bacak antrenmanım var sizce yapayımmı yoksa dizimi dinlendireyimmi ? yapmaya meğilliyim biraz açıkcası:confused:

2. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Dinlendir , yarın ağrı geçmişse yaparsın

GencGrafiker bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Diz sikintili bir konu (bel- diz hic sevmemisimdir bu konulari) 1 gun bekleyip gecmiyorsa acil doktora danis derim. Idmana da meyletme.

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Diz çok önemlidir. Şimdi olacak ciddi bir hasar ilerde çok fazla soruna neden olacaktır. Arkadaşların dediği gibi bekle ve mümkünse doktora görün.

5. RaPPeRuA

RaPPeRuA Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Yer:
    İzmir
    Teknenin 2.katından atlama sonucu omuriliğimden bir yerdeki dokuyu zedelemişim. Doktora gittim ilaç verdi 2 tane. 2 güne kadar geçti. Demem o ki dinlendir. Yoksa daha kötü sonuçlar çıkarabilir

6. cAnber

cAnber Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    hergün 8-10 km arası koşuyordum..sol dizin hemen altında sancı şeklinde ağrı olmaya başladı...doktora gittim..zedelenmiş fazla yüklenmişsin dedi...krem verdi..10 gün kullandım sadece ağrıyı hafifletiyor başka bir işe yaramadı...spor yapan bir arkadaşım çok hafif tempoda koş o zaman düzelir dedi..uygulayım dedim kaval kemiğinde yanma gibi bir ağrı oldu...ne yapacağımı şaşırdım...dinlensem geçmiyor,koşsam geçmiyor,yürüsem geçmiyor :D

7. brhmcr

brhmcr Guest

Tekrar doktora git, MR cektir, sonuca varana kadar israr et.

8. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    bundan 5 ay öncede dizden seninkine benzer bir problem yaşamıştım. ilk 2 ay doktora fln gitmedim ama ne basket oynayabıldım ne koşabildim. 2 ay sonra doktora gittim 3 hafta spor yasak dedi ve kas gevşetici hap werdi. yaklasık 1 ay sonra düzelmeye baslamıstı yani basit bi kapak zedelenmesi bile 3 ay da geçti

Sayfayı Paylaş