Diyetteyken Sixpack gelişimi mümkün müdür ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve thetoro tarafından 31 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. thetoro

thetoro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Diyetteyken gelişim mümkün müdür. Günlük Yeteri miktarda protein ve maximum 75-100 karbonhidrat alınarak bu mümkün müdür ?

2. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Tabikide mümkün , karboyu düşüreceğin için kilo olarak azalma olur yağ oranın düşmesiyle birlikte six pack ve heryerin belirginleşmeye başlar.

3. aliberk.sokulgan

aliberk.sokulgan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Tabiki ara sıra 3 4 hareket karın çalışmanda iyi olur sadece yağ oranını düşürüp mükemmel bi karın olacagina inanmiyorum

4. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Ben bütün kış hiç karın çalışmadım , diyettede hiç çalışmadım kilo verdim yağ oranım düştü vucudum kışın 83 tü suan 77 daha iri ve kaslı duruyorum . Karın kası zaten vardır her insanda olay beslenmede.

5. aliberk.sokulgan

aliberk.sokulgan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Tabiki her insanda karın kası var ama bu arkadaş sadece yağ oranını düşürerek sence karın çalışan ve yağ orani düşük olan biri kadar iyi karin kasina sahip olur mu?
    Olamaz

6. thetoro

thetoro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaslar yanlıs anlamışsınız siz o konuda olaya hakimim fakat diyetteyken ( definasyondayken ) diyelim gelişme mümkün müdür.Yağ oranı azaldıkça elbette tüm kas grupları belirginleşmeye başlar ben gelişim olur mu onun cevabını arıyorum. Yoksa elbette ki egzersizleri her dönemde yapıyoruz

7. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yeni başladıysan, çok yüksek yağ oranlarından iniyorsan veya eskiden spor yapmış da geri dönüyorsan mümkündür. Yoksa az bir gelişme olabilir ama hissedemeyeceğin miktarda olur.

8. Stelselimm

Stelselimm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (Çok Meraklı Bir Öğrenci)
    Karın kasları ne kadar kollarından sırtından göğsünden farklı olsa da onlar da bir kas grubudur. Şu anda definasyon dönemindeyken kaslarını geliştirebiliyorsan karın kaslarını da geliştirebilirsin. Ancak nasıl beslendiğini antrenman yaptığını bilemiyorum o yüzden bu söylediğini ancak sen mümkün yapabilirsin. Kalori ihtiyacının altında alarak ve besinleri doğru seçerek antrenmanlarını da ona göre şekillendirerek... Bunlar benim fikirlerim umarım faydalı olmuştur iyi forumlar :)

Sayfayı Paylaş