Diyetteyim canım abur cubur çekiyor!!

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve hasim301 tarafından 23 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    beyler 4gündür diyetteyim önceden hiç abur cubur döner ws eksik etmediğim için şuan 4.gündeyim diyetin canım hep abur cubur döner falan çekiyor,175 boy 100kiloyum bide akşam 5ten sonra yemeği kestim çok açlık çekiyorum yatana kdar bide gece uyanmazdım önceden gece uyanıyorum diyete başladıımdan beri

2. atalay007

atalay007 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de 1.75 boyundayım,
    5 ten sonra yemek yemiyorum ama 7 de 40 gr Bimden aldığım fitness gevreğini 250 Ml light sut ile yiyorum ne kazınma kalıyor ne açlık hissi. Tavsiye ederim.

3. thisismusto

thisismusto Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    NETWORK SECURITY OPERATIONS ADMIN
    Yer:
    ISTANBUL
    düzenli bir yemek programı yapmalısın. ayrıca diyetteyken yemek yememek değil öğünleri düzenli almak zayıflatır. tabii 100 kg dan kaç kiloya ineceksin ? cardio da yapmalısın. cardio yaparken kas kütlesi de kaybedeceğin göz önünde bulundurulursa antrenman sonrası 10-15 dk cardio yapmalısın.

ek olarak günde 3 öğün yemek yiyorsan onu 5 e böl.

4. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Mart 2015 ---
    Hocam duzenli ztn her sabah 2 ymurta beyazi 1 tam yumurta 3 4 zeytin yerim öglende tavuk ,et,balik bunlardan biruni yerim aksam 4.30gibi salata yerim 3 lt su içmeye ozen gosterim bu arada 3 gun cardio yaptim cok halsizlestim bu 2 3 gun spor yapmicm vucut alıssin diyete diye sonra spor salonuna yazilacam hefefim 70 kilo
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Mart 2015 ---
    Şeker orani fazla o gevreklerin ondan kestim o tür seyleri

5. Heslover

Heslover Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    5 te yemeği kesmene gerek yok beni dinle yatmadan 3 saat önce yersen sıkıntı olmaz. ( Lifli gıdalar tok tutar )

6. Ozkan44

Ozkan44 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    3
    Aclik cekmeye gerek yok ,
    canin istedimi ye,
    ama protin agirlikli olsun,
    aksam acikinca guzel bir tonbaligi salatasi, kayntilmis yumurta salatasi vesayir...
    domates.salatalik , izgarada mantar , kabak bol bol ye, mide kendini dolu hissetsin :)
    Izgarada tavuk gogsu, buftek, balik bunlar dan zarar gelmez
    canin tatli isterse biraz durum farkli tabi, seker dusmanin cunku,
    Gerci ben ona da bir cozum bulmustum , Tr de bulunur umarim : Tatli patates GI indexi baya dusuk. ya da protein tozu ve yumurta beyazi ile krep yapip yedim
    Cardio hic yapmadim agirlik calistim sadece, ve ac kalmadan 20 kilo verdim. (5 ayda roplam20 kilo , ilk 6 haftada ilk 10 !)

7. Heslover

Heslover Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Günlük kalori ihtiyacının altında al 3 saat önce ye hiç bi sıkıntı olmaz

8. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    beyler uzun süre tatlı döner istediği geçti 2gündür tekrar başladı fena canım döner ve çikolata istiyor 50.gün chet meal yapacam herhalde haftaya pazar belkı chetmeal yaparsam iyi gelir istek gider ayda bir cheat meal düşünüyorum hedefe kadar

9. lyn wyman

lyn wyman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    5ten sonra yemek yememeyi sacma buluyorum ben ezberlenmis bir sey. Ben gece 2 3 gibi uyuyorum. 5 te yemek yersem olum olur mesela venim icin. Arada elma tarcin, yanda yulaf sut tarcin yersen tatli istegin biraz gecebilir. Uzun sure ac kaldigin icin de oluyordur. Kan sekerin dusuyor. Sık sık az az yersen acikmaya zamanin bile olmayacak.
    DIyet ac kalmak degil bilincsizce kalori ihtiyacinin cok cok altinda besleniyor olabilirsin. Bence once kalori ihtiyacini hesaplamalisin.

zeo64 bunu beğendi.
  10. bodyformen

bodyformen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim canımda diyet yaparken sürekli abur cubur çekiyor.Ama benim diyette hiç yağ, tuz , şeker yok gerçekten ne yağ ne tuz ne şeker alıyorum.Diyet öncesinde sürekli abur cubur tüketen biriydim.Diyetteyken canım sürekli abur cubur istiyor.3-4 gün diyete dayanıp bozuyorum abur cubur yememeye dayanamıyorum bana ne önerirsiniz.

11. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Şekerli besinleri tamamen kesersen canın tabi ki abur cubur çeker.Sana tavsiyem kuru üzüm fındık fıstık vs. alabilirsin.

12. bodyformen

bodyformen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Miktarı nedir acaba.

13. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    istediğiniz kadar.İşin aslı şu.Fındık fıstık vs yeseniz onlar sizi daha tok tutacak ve bir sonraki öğününüzü erteleyecek.Fakat çikolatadır şekerdir bunlar kana hızlı karışır bu ürünlerin kalorisini alırsınız fakat kısa bir süre sonra kan şekerinizde hızlı bir düşüş olacağından kan şekerinizi yükseltmek için vücudunuz tekrardan şekerli gıdalar isteyecektir

14. Eviga.

Eviga. Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bana da olur öyle. ve yedikten sonra panik oluyorum. aşırı spor yapıyorum. şöyle yapmalısın;kapalı ambalajdaki ürünler çok kalorili ve zararlı, mümkün olduğunca yediklerini evyapımı pastanelerden alman daha iyi olur. ve şöyle bir dene hangisi daha az yağlı ve daha az şekerli. ben şam kurabiyesi alıyorum mesela, içinde yumurta var, şekeri çoğu şeyden daha az,portakal sulu... yağsız sütle içince kana karışması gecikir. bazen kahvaltımı öyle yapıyorum vallahi. tarçını yanından eksik etme , küçük parçalar halinde yut arada. kan şekeri düşmemesi için. sonrasında da birkaç kaşık lor peynir, birkaç kuru erik(kan şekerinin düşmesini önlemek için). ben öyle yapıyorum. ha bide sabah saatleri metabolizma hızlı çalışıyo. ben hep sabah sabah yerim öyle şeyler. belki bazılarının midesi bulanır ama emin ol en iyi saat. umarım faydalı olur dostum :D
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Mayıs 2015 ---
    ben
    şunu de ekliyim; kuru dut çok iyi, tadı çok güzel ve şeker ihtiyacını karşılar. leblebiyle iyi gider, diğer kuru yemişlere göre en düşük kalorili. metabolizmanı da hızlandırır. miktarı konusunda şöyle bir iki avuç iyidir ama kendini tutabilirsen:). çok yersen sindirimin çoook hızlı çalışabilir. çok liflli çünkü.

bide kuru erik var, hastasıyım mükemmel bişey. tok da tutuyo bayağı. ama dikkatli ol çekirdekili olanları alma, tadı çok kötü oluyo:confused: . peymanın kapalı ambalajlısı var onu alabilirsin. tadım da var ama biraz daha pahalı. ister tatlı ihtiyacını karşılasın ister karşılamasın bence mutlaka diyetine ekle.

onun dışında pestil, cevizli sucuk da iyidir. doğal şekerdir. faydası da vardır. yağlı olmaması sayesinde kalorisi de diğer unlu şeylere göre daha iyi. umarım faydalı olur dostum

Son düzenleme: 3 Mayıs 2015
  15. Academy

Academy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    öncelikle merhaba. kardeş sana şöyle bir şey söyleyeyim diyetine tam gaz devam et ama eğer canın gerçekten çok fazla istiyorsa 4-5 günde bir tatlı bir şeyler tüket çok aman aman bir zararı olmayacak. bende senin gibiydim artık insanların yedikleri gözüme batmaya başladı. sonuçta insanız dünyaya bir kez gelicez eğer öyle profesyonel değilsen bence 4-5 günde bir abartmadan yiyebilirsin.

16. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    If yap ben careyi onda buldum ki kalibimi koyarim forumdaki en cikolata bagimlisi uyeyimdir...

Sayfayı Paylaş