diyette koruma yardim

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve sailormoon tarafından 26 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sailormoon

sailormoon Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Selam arkadaslar ben 33 kilo verdim tam 11 ayda suanda istedigim kilodayim diyettedegilim ama nasim beslenicegimide bilmiyorum koruma programi nasil olmali koruma yapan varmi aranizda mesela dunki aktivitelerimi ve yediklerimi soyluyim size sabah 1 yumurta 1 dilim hindi salam 3 yesil zeytin yagsiz peynir eritmesi bir porsiyon 2 dilim kepek ekmek sonra ogkene dogru 2 adet hurma saat 4 e dogru menemen ve yagsiz peynir 2 dilim ekmek biraz daha aksamdan yarim simit sonra 1 saat tempolu yurudum 1 saatte aerobige gittim sonra aksam 8 bucuk gibi 2 adet magnum mini yedim korumada oldugum icin herseyden yiyorum kisitlama yok ama korkuyorum dogrumu yapiyorum birde bilgisi olan varsa surelli spor yaparak yediklerini yakarmo insan yani hic kilo almazmi oyle duymustum benim arkadaslarom var 1 ekmek yerler ama cok aktifler hep ayni kilodalar nasil oluyor anlamiyorum ben butun gun oturmuyim 1 ekmek dahi yesem alirim

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    aldığın kalori ile harcadığın kalori eşitse kilo almazsın vermezsin, fakat çok dandik bir beslenme şekliniz varmış
    temel bilgileri araştırın, vücudunuza ne kadar miktar protein khidrat ve yağ almanız gerektiği daha sonra meyve sebze et baklagil kuruyemişlerden oluşan bir program hazırlayabilirsiniz tabii ki bunların kalorilerini hesaplayın

Bekci bunu beğendi.
  3. sailormoon

sailormoon Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba yag kas su oranimi olcturdum.kalori hesabimida biliyoruk kilo verme surecinde sadece yag yakmisim kaslarik yerinde cok sukur vede kuruyemos hergun yiyorumdur mutlaka ogrenci oldugum icin malum ev yemegi yiyemiyorum malesef kendi vcabalarimla anca benim hedefim biraz daha kas yapmak

4. calimocho

calimocho Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Bahane değil çözüm bulun lütfen yemeklerinizi yanınıza alıcaksanız bir şey elde etmek istiyosanız öğrenciyim diyip kenara çekilmeyin bizde öğrenciyiz.

Sayfayı Paylaş