Diyette kaçamak ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ÇağataYılmaz tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ÇağataYılmaz

ÇağataYılmaz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Öncelikle merhaba ben yağ oranımı düşürmek ve kas kütlemi arttırmak için diyet yapıyorum ama hergün tavuk gögsü yemekten bıktım genede yiyorum ve yiyeceğimde diyorum ki pazar günleri haftada 1 gün kaçamak yapsam diyetimi olumsuz ve olumlu yönde etkiler mi cevapları dört gözle bekliyorum.

2. Bulking

Bulking Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kaçamağın saati ve dozu önemli :) pazar gecenin bi yarısı 1 pizza 1 hamburger menü yersen bol patatesli ve şekerli kola ile o zaman anlamı olmaz.. Antrenman olan günlerinden birisinde yapabilirsin bi kaçamak, kaçamağı takiben kardiyonu biraz vites arttırırsın. her pazar değilde buna 8-10günde bir diyelim antrenman olan günlerin içinde sen onu ayarlarsın artık. ayda 2-3de kalsın ve abartma derim ben..

ÇağataYılmaz bunu beğendi.
  3. tLh

tLh Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Yağ yakımı programlarında Bulking'in de dediği gibi 8-10 günde bir dilediğin bir öğünü yiyebilirsin geç saatte olmamak şartıyla. Okuduğum bir makalede sürekli düşük karbonhidrat ve düşük kalorili diyetler uygulandığında vücudun yağ yakma hızının zamanla azaldığını ve kas kütlelerinde sorunlara yol açtığından bahsediliyordu. 10 günde 1 öğünde alınan bu tip bir öğün vücudun sürekli diken üstünde olmasını sağlayıp yap yakımının devamını da sağladığı iddaları da mevcut yani. Ancak bunu diyetin ilk zamanlarında yapmanı tavsiye etmem. Diyetin iyice monotonlaştığında bu yola başvurabilirsin.

ÇağataYılmaz ve cefatinn16 bunu beğendi.
  4. ÇağataYılmaz

ÇağataYılmaz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Cevaplarınız için teşekkür ederim...

Sayfayı Paylaş