diyetsiz yağ atmak ne kadar mümkün?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve aybars-16 tarafından 5 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aybars-16

aybars-16 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar öncelikle başlık çok sakat farkındayım çoğunuz görünce bu çocuk deli mi falan diyebilirsiniz haklısınızda. neyse konuya gireyim. haftanın her günü okul ve dersanem olduğu için evde pek duramıyorum. okulda yemekhaneden yiyorum haliyle ne çıkıyorsa onu yiyoruz. dershanede ise anca sandviç tarzı şeyler var. haliyle diyet yapma imkanım yok.. size sormak istediğim şey ben haftada 4 gün ağırlık idmanı yapsam, kalan 3 günde kardio yapsam yağ atabilirmiyim HIIT kardio yapıcam yarım saat-bir saat arası. şimdiden yorumlarınıza teşekkürler..

2. wingman

wingman Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Elbette kilo verebilirsin ama madem diyet yapamıyorsun yediklerine dikkat et okulda ve dershanede ekmeği unut mesela abur cuburu kes cips çikolota vs vs.. Hem okula hem dershaneye gidiyorsun diyet yapamayacak kadar yoğunsun 4gün ağırlık 3 gün kardiyo diye düşünmüşün bence bu fazla arada kendine dinlenme günleri oluştur hem dersini çalışırsın hem vucüdün dinlenir...

3. aybars-16

aybars-16 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    boy 1.76 kilo 82 full yağdan oluşan bir insandım spora başladığımda... arkadaşlarımın benle dalga geçmesi yüzünden kilo verdim bilinçsizce... diyet yaptığımı sandım hiç bi şey yemedim 4-5 saat spor salonunda durdum... tabi hocamda uyarmadığı için verdiğim 10 kilonun 6 sı büyük ihtimalle kastan gitmiştir... açıkçası düzgün diyet yapamazsam yine kastan gider... göbek meseleside bende takıntı oldu %8-9 yağ oranına inmek istiyorum. şu an çok fazla yağım yok 1.75 boy 72 kiloyum. 66-68 civarı olsam yeter diye düşünüyorum karın kaslarımın çıkması için. olayın özeti bu umarım anlatabilmişimdir

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.408
    Ödül Puanları:
    123
    düzensiz ve bilinçsiz beslenirsen antrenmanda kaybettiğin kiloları yeniden alırsın. Beslenmene mümkün olduğunca dikkat etmelisin.

5. aybars-16

aybars-16 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    o hatayı bir kere yaptım. yemekhanede çıkan yemeklerde tatlıda oluyor onları yemiyorum mesela... midem patlıcak kadarda yememeye çalışıyorum ama mesela her sabah poğaça yiyorum onun ne kadar zararı olur bilmem fakat dershanede ekmek arası bişeyler yemeye mecbur kalıyorum bazen çok aç olduğum zamanlar.. akşam yemeği 8den sonra yememeye çalışıyorum mümkün olduğunca... hedefim josh holloway gibi bir vücuda sahip olmak. hesaplayınca benm günlük kalorim 2000i fazla geçmiyor. çarşamba cuma ve pazar günleri yapılan yarım saat-bir saat arası cardio yağ atmama yardımcı olurmu? 5-6 kilo vermem gerek yaza kadar.

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.705
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    obur cuburu kesersen verırsın toz sekerde hamurda ekmek ama sorun yapcagını sanmıyorum zaten cok yenılmıyor kepeklı yersın hemde faydalı:)

ben basta kardıo yapıyordum + body sızınkı gıbı kılo pek veremedım ve belım spora ragmen kalınlasmıstı o mgun oyle bır uzulmustum cunku tum ay emek verdım ve dahada kalın bel ölcusu gorunce yıkıldım o gun antremanım cok kotu gecdı uzuntuden

ınat ettım dedım yemıycem abur cubur sekerı dahı kestım belım 100 den 84 e ındı bır kac ayda kılo da verdım ama sırf gobekten gıtmıs dıye bılırım cok sevındım yanı dıyette bıtıyor iş spor yapınca farkında olmadan daha fazla yıyor ınsan

7. aybars-16

aybars-16 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili cabarov diyet günlüğünüzü okumuştum bende konu açtım zaten ketojenik diyet için yardım diye ama kimse yorum dahi yazmadı. iki üç gündür düşünüyordum ketojenik diyeti ama o kadar çok ayrıntı varki... yemekhaneden ne çıkarsa yemek zorundayım, okulda başka bişeyde yiyemem haliyle diyet pek bana göre değil okul ve dershane varken.. ben yine şekeri falan kısarım sorun değil bende 10 kilo verdim fakat durdu kilo vermem son 2 aydır falan aynı kilodayım fakat sizinkinin tam tersine benim göbekten neredeyse hiç gitmedi... buda bilinçsizce yapılan bir diyetin cezası bence.. özellikle sırf sizden yorum alabilmek için açtım bu konuyu :) bana vereceğiniz öneriler benim için çok önemli.. görüşlerimiz, hedeflerimiz tamamen aynı sizinle.. benim hedefim manken vücudu diye tabir ettiğimiz şey.. kol kalın değil ama şekilli olacak, sırt bodyci gibi durmayacak çok fazla geniş olmayacak yani bakanlar oha bu ne demeyecek. göğüs şekilli olacak fazla iri olmasada.. bacakta bunlarla orantılı olacak.. ve en önemlisi karın kasları oldukça estetik duracak.. hayalimdeki vücut budur.. hiç bir zaman bulk olmak istemedim.. ayaz diye bir kardeşimiz var onun bulk dönemi bile yağsız oluyormuş okumuştum konusunu.. öyle olmak istiyorum.. karşıdan bakan ıyy demicek kadınların sexy diye tabir ettiği vücudu elde etmek istiyorum açıkçası.. bunun için elimden geleni yapmaya hazırım.. önerileriniz için şimdiden teşekkürler..

8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.705
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bende hep forumdan ve salondakı hocalardan ogrendım yanı yanlıs seyler soylemektende korkuyorum cunku doktor degılım ben sadece sekerı kestım meyve yıyorum hep abur cubur yerıne bu yetıyor zaten abur cubur ınsan hcı yemese bıle kılo verır bıde bugun okudugum haberın lınkını koyayım son 2-3 ınatcı kılolar var dıyor 1 0kg verıyorsunuz son 2-3 kg neden gec verılıyor dıye onu okursunuz

http://fotoanaliz.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=45817&p=1&rid=4369&hid=17443183

9. aybars-16

aybars-16 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben abur cuburu keseli çok oldu fakat yinede veremiyorum. peki hep meyve yemek zararlı olmazmı gerek karbonhidrat gerek şeker bakımından?

10. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.705
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ben demıyorumki kılo ıle yıyın her ara ogunde meyve yıyın 1 adet benım hocam oyle soylemıstı sonucdada kılo verdım ben kardıo agır yapıyorum + kondısyon dersıne basladım felaket bır sekılde ter atıyorum ınan terım agzıma gırıyor sureklı oyle akıyor saunada bıle oyle terlememısımdır.

en basıtınden sunu soylım beyıne şeker lazımdır zaten abur cuburu toz sekerı kesıctınızse sekerı meyveden almanız gerekıcek olurmu sekersız yağı azaltın yemeklerde ev yemeklerı genelde yaglı olur haşlama yemeye calısın

Son düzenleme: 6 Nisan 2011
  11. aybars-16

aybars-16 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler cabarov tavsiyelerinize uyucam

Sayfayı Paylaş