Diyetsiz egzersiz programı ile yağyakımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve secocam tarafından 10 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. secocam

secocam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

Merak ettiğim konu,mesela hafta da 4 gün orta düzeyde bir antreman ile diyet yapmadan diyelim ki vücudun kalori ihtiyacı 1500 olsun 1600 1700 kalori alarak yağ yakımı meydana gelir mi ? Tıp okuduğum için bana mantıklı gelen bir konuyu daha bur da ki tecrübeli hocalara danışmak istiyorum belli bir süre antreman yapıp (1,1,5yıl kadar) kasların kütlesini diyetsiz gine aynen dediğim programda arttırsak kasların ihtiyacı olan enerjiyi de arttırmış olu caz ve bu kez vücudumuz da ki kas kütlesi artarken kütlesi artmış olan kaslar daha fazla enerjiye ihtiyaç duyacağı için otomatik olarak yağ yakımı gerçekleşecek yani teorime göre amaç diyet ile ihtiyaç olan kaloriyi düşürmek deil kas kütlelerini arttırarak harcanan kaloriyi arttırmak bu şekilde yağ yakımı mümkün mü ?

2. oğuz1234

oğuz1234 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Sen emri vaki gibi bişey diyosun arkadaşım . Orta düzey bi antreman derken neyi kasteddin ? Kas gelişimini istiyosan - Beslenme , çalışma , düzenli uyku - 3lüsüne uyman gerek . Diyetten kastın ne ? Abur cubur yiyipte kas yapmayı düşünüyosan çok yanılıyosun . Yada abur cubur yersin futbolcu falansındır yediğinden çok yakıyosundur bişey diyemem . Ama kaslarını çalıştırdırtan sonra çikolata çerez yerine tavuk göğüsü yersen sana yarar . Ayrıca bi başka olayda yanan yağlar kasa dönüşmez , kendine uyan bi program yap yada birinden yardım al . En iyi öyle başarırsın bu sporu başka yolu yoktur bunun .

Sayfayı Paylaş