Diyetim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bulgaryus tarafından 26 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bulgaryus

bulgaryus Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında vahim bir vakadayım çünkü ne yapacağımı bilmiyorum.Ama yinede birşeyler yapmaya çalıştım.Önerilerinizi bekliyorum.

Amacım yağ yakarak kasları belirginleştirmek ve kaslarımı güçlendirmek.
    2 adet dumbell'ım var ağırlıklarını ayda bir arttırıcam flexor hocamın programını kullanıyorum evdeki.

Boy:1.82 Kilo:76 Bel:90 Göğüs:96 Kollarıı falan haftaya ölçücem.Yaşım 17 belki erken diyebilirsiniz ama boyumun böyle kalmasınıda istiyorum yani.Amacım belimi 80 cm yapmak.

Diyetim şu:

Sabah:

2 dilim kepek ekmeği(kızarmış)1 tam 2 beyaz yumurta Yeşil çay-domates-20-30 gr lor vs.

Öğle:Okuldayım.Onun için Bir kepekli sandvich ekmeğinin içine ya ton balığı yada lor dolduruyorum ve götürüyorum okula.

İkindi:Kuru meyveler(kayısı-üzüm)

Akşam:1 tabak sebze yemeği
    1 tabak makarna pilav vs.
    Salata

Gece yoğurt ve casein için 20-30 gr lor.

Önerileri kabul ediyorum.dumbellllsbench_O

-------------

Antreman akşam yemeğinden 2 saat sonra ve antremandan snra ya yumurta yada lor yiyorum eve et yemeği varsa onu yiyorum.

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Selamlar,

Bu pogramla beli 80 yaparsın, ancak kas gelisimi yapacagini sanmıyorum, zira hem protin kaynaklarin hem de alınan protein miktarı yetersiz.

Antrenmanı ne zaman yaptıgını belirtmemissin, zira antrenman oncesi ve sonrası beslşenme farklıdır.

Forumu hic okumadan acılan bir baslık oldugu icin kilitliyorum.

Sana tavsiyem forumu oku, zira boyle bilincsizce yapılan beslenme ile kilo vermekten oteye gidemezsin.

Kolay gele...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş