diyete devam mı yoksa kardiyo mu?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve oniks41 tarafından 25 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar.haziran ayı başında sıkı bir diyete girdim.o sıralar 93 kiloydum ve bariz bir şekilde göbek vardı.tişörtün üstünden belli oluyordu.kız arkadaşlarım filan sürekli çok göbeğin var diyordu.bbye başladığım dönemlerdi.açıkçası o dönemlerde sadece kol kası belirgin olsun istediğimden göbekle ilgilenmiyordum hatta kilolu olduğumdan daha kalın gözüküyordu kollarım.

haziranda diyete başladım aralık ayındayız ve ben şu an 83 kiloyum.boyum 1.87.
    göbeğin şişkinliği gitti ama alt karında yağ tabakası var resmen.sarkıyor.açıkçası daha fazla zayıflamakta istemiyorum çünkü çok çiroz gözükürüm bu sefer.
    internette ideal kilo hesaplamaları yaptım şu anki halim normal sınırlarda gözüküyor.

sizce normal beslenmeye dönüp (tabiki yağ,tuz ve şeker az olmak şartıyla) kardiyoya daha fazla mı abansam.kardiyo olarak haftada 1 gün 1 saat yüzme,1 gün 40 dakika yürüyüş yapıyorum.yani haftada 2 günümü ayırıyorum.

tavsiyeleriniz nelerdir?

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    siz 83 kiloya sadece diyet yaparakmı indiniz? yoksa hem kardıo hem dıyet yaparak orasını tam anlamadım

3. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    ikisi bir aradaydı ama diyet daha ön plandaydı.diyet ağırlıklıydı. yani gerçek anlamda çok sıkı bir diyet yaptım.yemeklerin suyuna banmadım,sabah kahvaltılarında ekmeğe hiç yağ sürmedim,günde maximum 3 dilim ekmek yedim. yemekleri tuzsuz yedim,kola,cips,hamburger gibi gıdaları ayda 1 kez yedim.öyle anlar geldi ki kendimi bırakıp diyeti bozmak istedim ama sabrettim 83 kiloya geldim.

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    sizin kılonuz dedıgınız gıbı normaller cıvarında yağ oranı fazla kasoranı az oldugunu dusunuyorum

bodye başlayıp vucudu şekle sokmaya balayın kas oranıa rttıkca vucudunuz hem dha fazla kalori harcar hemde vucut hacım aldıkca gobek dah az göze batar

Sayfayı Paylaş