Diyet yapmadan....

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve cemarda12 tarafından 20 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. cemarda12

cemarda12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Diyet yapmadan gunde normal 3 öğün yemeğimi yiyerek gozle gorunur bi sekilde karin kasi ve goğüs kasi yapabilirmiyim ??

2. qwert123

qwert123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bende merak ediyorum diyet yaptığım pek söylenmez vakit buldukca sık sık yemek yiyorum ne zaman ne yicem belli deyil yani bi sabah 2 yumurta + ekmek gibi bişey yerim o sabittir :) yeni başladım bende

3. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Gögüs kasını anlarımda . Karın kası için aynı şeyi diyemicem .Günde 3 ögün ne yiyosun ki sen ? Diyet yapmadan çıkartamazsın baklava felan yağ oranını düşürmen lazım ki onuda bilmiyorum ? boyun kaç kilon kaç yağ oranın kaç . Hepsini geçtim diyet şart :D

4. cemarda12

cemarda12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Diyet yaparken çok acıkıyorum dayanılır gibi olmuyo şöyle yediğimi yakacak bir program lazım bana insanity gibi felan ozamanda mı çıkmaz karın kası ??? Bu arada yaşım 17 boyum 1.80 kilom 73.

5. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Boy kilo oranın güzel bi sorunun yok gibi görünüyo ama tabi yağ oranı belirler bunu yağ oranını bilmiyoruz . Ama ne yaparsan yap karın kası spor salonunda gelişir mutfakta ortaya çıkar diye bir söz var . Yani diyet her daim şart. Ki günde 6 ögünlük diyet yapıyoruz açıkma hiç olmuyo gibi birşey .sEnin diyetin nasıl ki ?

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Belki çıkar belki çıkmaz aslında sorduğun soruda tam düzgün bir soru değil hacı kim bilebilir ki?Beslenmen düzgün olursa kaslarını daha belirginleştirme şansın daha kısa zaman içinde daha kolay olur.Beslenme kötü olursada daha uzun sürede ulaşabilirsin , hatta aşırı yağlı besleniyorsan :D belki ulaşmak çook uzun sürer.

7. cemarda12

cemarda12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ben tamamen kilo vermeye dayalı diyet yapıyodum bir ara sana şöyle söyleyim hafta 3.5 kilo veriyodum nasıl acıkıyorum artık sen düşün :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:33 ----------

Arawn hacı sen niye benim moralimi bozuyosun ki şimdi :) Hırs yaptım çıkarcam o karın kaslarını :D:D

8. qwert123

qwert123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bendeki durumda tam tersi :) yağ oranı az bende boy kısa 165 civarı zayıfım(amacım kilo almak zaten yağ şeklinde deyil ama) dediğim gibi belirli bi düzen yok şuan yemek yeme konusunda sık sık bişeyler yiyorum genelde yağ oranı az olduğu için göbek felanda yok yeni başlamama rağmen sıktığımda karın kasları belli oluyor hafif(zayıflıktanda olabilir büyük ihtimal :D )

9. cemarda12

cemarda12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Vallaha zayıflığınızın değerini bilin bana kilo almam lazımlarla gelmeyin adamı deli etmeyin :)

10. qwert123

qwert123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Doğru diyosunda normale göre zayıfım 49-50 felan ideal kilom 57 felan bi 6-7 kilo alsam çok iyi olcak etraftakilerin zayıfsın demesinden bıktım açıkcası özellikle kollarım bilekler felan çok ince ister istemez özgüven eksikliğide yaratıyor anlıcan :D

11. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Dostum ben moralini bozmuyorum , haftada 3.5 kilo vermek zararlıdır ayda maksimum bence 5kg ver.Bende senin gibi 2 ayda 20 kg verdim :) sonra vücudumda çizgiler oluştu 2 sene geçti hala var o çizgiler , şimdi sağlıklı kilo veriyorum , ayrıca diyet aç kalmak demek değil aç kalmayıp daha fazla hareket ederekte kilo verebilirsin.Biraz daha doyurucu ve az kalorili şeyleri tüketmek demek , gelişim çağında yanlış bir beslenme uygulayarak kendine zarar verme , forumdaki beslenme konularını okumanı tavsiye ederim.Karın kası bende çıkarmaya çalışıyorum şuan 3 ay içinde çıktı çıktı çıkmadı intahar edicem :D (Şuan gözükmüyor ama sertlik baya hissediyorum)Mesela mekik çekerken tam kalktığında karnına dokun hisset aslında kaslar var ama belirginleşemiyor yağ tabakası engel bu yüzden :) yağ tabakasını minimuma indirmek gerek.

12. cemarda12

cemarda12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Git hergün fast food ye hertürlü alman lazım kilo :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:48 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:44 ----------

Arawn şimdi bakıcam bakalım işime yarar bişey bulursam direk uygulamaya başlarım :D Bu karın kasları çıkacak başka şansı yok..

13. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    İlla çıkıcak diyorsan , yağ oranı minimumlamak için (cardio ve düzenli ağırlık antremanlarını aksatma) ve karın egzersizlerini düzenli olarak yap ama çeşitlilik olsun abs 8 min var mesela , p90x abb ripper var mesela...

14. cemarda12

cemarda12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ben karışık programlar uygulayınca pek karşılık alamıyorum. Direk p90x programına başlasam ve 3 ay aralıksız yapabildiğimin en iyisini yapsam çok iyi sonuçlar elde edebilirmiyim ??

15. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Aslında elde edersin p90x in asıl olayıda o ama p90x için iyi bir spor yapın gerekli , orda ben videoları izledim 15 barfiks 50 şınav çekiyorlar , 4 setli 15 barfiks bitiyor 50 şınav o bitiyor 15 barfiks vbz.Bana zor geldi ama karın antremanını uyguluyorum.P90 varmış p90xin bi alt versiyonu p90x zor gelebilceği için insanlara p90 ile başlayıp p90x geçmeleri önerilmiş.Forumda p90x uyguluyan bir arkadaş var 2 fotoğraf koymuş 2 aylık öncesi ve sonrası olarak baya bi gelişim olmuş onda konusunu bi ara istersen.P90x verimli program ama yapabilirsen spor alt yapın varsa p90x başla yoksa p90 başla.

16. qwert123

qwert123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    p90 programını nerde bulabilirim acaba ?

17. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    internetten ben p90x bulmuştum.p90da nette vardır araştırmalısınız.

18. cemarda12

cemarda12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bende p90x var ama p90 yi bulamadım onuda bulursam başlarım.

19. Sigmσ

Sigmσ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    pek çok şeye baglı mesela yağ oranına

20. cemarda12

cemarda12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Adam akıllı profesyoneller tarafından hazırlanmış bir diyet nerde bulabilirim ?? Bu sitede varsa özelden mesaj atabilirmisiniz ?? Bide acıkmamam lazım diyet yaparken :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş