Diyet yapmadan kilo vermeden fit yada güzelbir vücut yapılırmı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xxveyselxx12 tarafından 3 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xxveyselxx12

xxveyselxx12 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Konubaşlığını araştırdım ama bu başlıkta acılan konuların hiçbirinde istediğim cevabı alamadım bende böle bi konu acmak istedim Yaşım 18 boyum 1:85 Kilom 105 sormak istediğim soru kimi insanlarda boy ve kilo ayrı duruyo fit bi insana bakınca bunun kilosu boyuna göre fazla gibi görüyorum ama aslında 1:80 boy a fit bi insan 70 hatta dağa azınıda gördüm bu forum içinde ama bunun bi zıttınıda gördüm fit bi insanın 1:80 90 kilo oldunuda gördüm bu nası oluyor kilo vermeden herhangibi spor programı uyguluyarak 1:85 boyumla 105 kilodan güzel bi vücut cıkara bilirmiyim tabi bunu yaparken çok şişmek istemiyorum.

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Dostum diet yapmazsın , ama kardiyoya asılı kalırsın yemeğinden hiç kesmeden sadece yoğun tempolu bir kardiyo programı ile düzenli ilerlersen fit vücud çıkarmana yardımcı olabilecek biryere gelebilirsin ama ağırlık çalışmaları olmadanda fit gözüken o vücuddaki kasları gösteremezsin bu yoğun kardiyo programına son verip kardiyo ve ağırlık çalışması haftada karışık bir program yaparsın ve böylece devam edersin.Ama sporun hiç bir dalında demez ki düzenli beslenmeden spor yap ve fit vücuda sahip ol.Ben sadece yorumumu yaparken Bruce Lee'den esinlendim onun vücudunda çıkan çoğu kas yoğun antremanlar üzerinden düzenli beslenmiyormuş ama fit bir vücudu var..

3. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    1 80 boyunda 90 kilo insan fit görünüyorsa o insanın kas kütlesi fazladır yağ oranı düşüktür.

Kilo vermeden fit vücut elde edebilirsin. Mesala bana öyle oldu. başladığımda 77 kiloydum şuan 78 im. boyum 177 örneğin 1 kg yağ gidiyorsa 1 kg kas geliyor. Ve kilon değişmiyor. Ama yağlar kaslara göre daha çok yer kaplarlar.

Ama 105 kilo biraz fazla gibi spor geçmişin yoksa 90 a düşüp sonra kütle kazanmaya başlaman daha iyi olur

ZeusS_ ve (silinen üye bunu beğendi.
  4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Kas ve yağ oranıyla ilgili bahsettiğin konu

kimi vrdır sadece yağ vardır vücudunda kini vrdır o kiloyu kas olarak yıllarca çalışarak almıştır

5. xxveyselxx12

xxveyselxx12 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    bütün bilgi ve yorumlarınız için teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz spor salonuna başladığımda hocam ilk 1 hafta artışlarla gitti büyük setleri mekik ilk gün sadece 20 sonraki gün 3x20 sonra 4x30 yaptırıyodu ama bi türlü kardiyoyu arttırmadı sadece 30 dk kardio wardı bunlarda 15 dk bisikler 15 dk koşu bandı okadar bu yüzden merak ettim bu soruyu bi nevide oyüzden konu actım hocamın yaptığı bu program acaba işe yararmı die amacım dietle 2 3 ay gibi bi sürede 105 ten 85 90 gibi bi sayıya ulaşmaktı ama hocamın bana yaptırdığı bu kısa kardio ile bu mümkün olmucak gibi geldi ve sordumda biraz tersler gibi oldu zaten ogünden sonra bıraktım ve tekrar başlıyıp yaza güzelbi vücutla girmek istiyorum tabi benim istediğim vücutta tam fitbi vücut değil göyüz karın ve omuz bölgelerini birazdağa belirginleştirmek şişirmek istiyorum oyüzden bölebi konu actım ve yorum yapan herkeze teşekkür ederim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:30 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:26 ----------

bu arada izmir buca şirinyer tarafında spor salonu önere bilcek kişiler warsa çok memnun kalırım ama işini iyi bilen yapan bi spor salonu kimi isna günde 2 3 saat kardio calışıyo bu güne kadar gittim yerkerde gep 30 dk sınırı wardı bunun olmadığı bi spor salonu istiyorum

Sayfayı Paylaş