diyet yapıyorum ama bir ilerleme yok

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve 14oguz14 tarafından 18 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. 14oguz14

14oguz14 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    abilerim bazı sorularım olucak şimdi yaklaşık 2.5 aydır diyet yapıyorum şekeri ve yapı tamamiyle kestim yağ kullanırsamda zeytinyağı kullanıyorum... günde 5 öğün yiyorum amacım karın bölgemdeki yağları eritim karın kaslarımı ortaya çıkarabilmek

sabah 2 simit (okul var kahvaltı edemiyorum)

öğlen saat 1 : bir dilim kepekli ekmek beyaz peynir haşlanmış tavuk

öğleden sonra saat 3 : diyet form müsli diye bir şey var belki bilirsiniz ondan 1 tabak sütle yiyorum

akşam antremandan önce saat 6 : ççok az yağla yapılmı 1 avuç pilav ve 2 parça haşlanmış tavuk göğüsü yiyorum

antremandan sonra: light beyaz peynir 2 parça haşlanmaış tavuk göğüsü ve 2 yumurta beyazını içiyorum

ve ayrıca belirteyim antremandan sonra 25 dk bisiklet kullanıyorum

2.5 aydır hiç bi değişme olmadı kilomda da olmadı bu diyetten önce ben çok aşırı yemek yerdim yemeye devammı edeyim yoksa başka bir diyey önerirmisiniz

2. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    kardiyoya ağırlık vermelisin 1 saat, 45 dk civarı koşu-yürüş yüksek tempo ardından karın-mide idmanları seni amacına ulaştırır.Yediklerinde sorun yok yani biraz ter akacak :) sana kalmış

AnkTıp92 bunu beğendi.
  3. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Katılıyorum.

Ama ben önce karın-mide sonra 45 dk koşuya geçiyorum bence daha etkili olabilir bu :)

4. 14oguz14

14oguz14 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    evet karın antremanını bende kardiyodan önce yapıyorum o zaman artık gücümün yettiği kadar kardiyoya girerim teşekkürler :)

5. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    2 simit yaklaşık 800 kcal yapar diyet için çok uygun değil.ayrıca yumurta beyazı içilmemeli forumda bu konu çok tartışıldı.
    Genel olarak karb. ağırlıklı bir diyet olmus,bence değiştirmelisin,çok amatörce olmuş

6. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    2 simidi kesinlikle kes onun yerine kepek ekmekli light kaşar peynirli tost ye.antremandan sonraki öğünü tamamen at antremandan sonra 2 mandalina veya bi yeşil elma ye.1.5 ayda 13 kilo veren biri olarak önerilerim bunlar.

Sayfayı Paylaş