Diyet Ve Antreman

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve erkman42 tarafından 5 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. erkman42

erkman42 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar Arkadaşlar. Ben sizin bilgilerinizden faydalanmak istiyorum.Bir kaç sorum olucak sizlere.Ben şu anda Yaş:17 Boy:1.85 cm Kilo:98 spora ve diyete basladıgımda 106 kiloydum.2 ay olmadan 10 kilo verdim ve 2 hafta öncesinden diyetisyene gittim anlattım kickbox yapıyorum felan diye ona göre bir liste hazırladı doktor hanım.Liste şöyle. Sabah:Kalkınca 2 su bardağı ılık su 5 adet zeytin 1 yumurta 3 ince dilim ekmek 2 kibrit kutusu beyaz peynir Kuşluk:1 Meyve Öglen:2 köfte kadar et veya tavuk 6 Yemek Kaşıgı Sebze yemegi(susuz) 1 bardak yogurt yagsız salata 1 kepce corba 2 dilim ekmek İkindi:2 Meyve 1/2 paket light Bisküvi veya 1 adet kepekli gevrek Akşam:6 yemek kaşıgı sebze yemegi 1 su bardagı yogurt 1salata 1 kepçe çorba 6 yemek kasıgı makarna veya pilav 3 ince dilim ekmek Benim sorum şu:Bu Diyeti Uygulayarak Kolay Kilo Verip Kas Yapımı Yani Vücudumu Geliştirebilirmiyim Ve Yaza Kadar Tahmini Olarak 98 kilodan 80e Felan Düşebilirmiyim Vücut Yapısınıda Saglamlastırarak.Bu arada Haftanın 3 Günü Yemekten 2 Saat Sonra Kickboxa Gidiyorum. İlginiz İçin Şimdiden Teşekkürler.

2. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bu beslenmeyle kilo verilir. Fakat kas fazla yapılamaz. Ama doğru yoldasın ilk önce yağları yak daha sonra kas yapmaya başlarsın. Kickbox ile vg yaparsan vücut fazla yorulabilir. İkisinden birini yap bence.

3. erkman42

erkman42 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Konyanın Bir İlçesindeyim İlçe Oldugu İçin Vg Yok Olsa Ona Gidicektim Ama Seneye İnş. Üniversitedeyim Üniversiteye Gidesiye Kadar Yagları Yakıyım Dedim Üniversitede Vücut Geliştirmeye Geçerim Diye Düşündüm Dogru Bir Karar Mı Sizce?

4. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    İyi bir fikir. Kickbox a 1 ay gitmiş biri olarak.(1 ay dayanabildim :D ) Söyleyebilirim ki muhteşem yağ yakılır. Tabi iyi beslenme ile. Kickboxa gitmeyenler sanıyor ki orda hep yumruk tekme yapılıyor. Hayır. Kondisyon için olan çalışmalar daha çok neredeyse.

Sen kickbox yaparak kaslarını geliştirirsin vg ciler gibi olmasada. Parçalı bir vücudun olur.Vg ye başladığın zamanda kütle eklersin vücuduna. ;)

5. erkman42

erkman42 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende hırsta var.Çevrediklerden tebrik alınca deyimi yerindeyse gaza geliyorum seviniyorum ve daha cok hırslanıyorum yaşım 17 hırs yapmamın nedenlerinden biriside kilom yüzünden pek kabul görmüyordum çevreden ama 10 kilo atmıs oldugum halde çevredekiler kabullenmeye başladı(Özelliklede kızlar:) ) Yardım İçin Teşekkür Ederim Danısmak İstemiştim Kickbox Dediginiz Gibi Sadece Tekme Yumruk Diyebilir Bazı Kişiler Ama Hayır Yani Cogunlukla Kondisyon Çalısıyor Mekik Şınavdır komando Dansıdır Felan Genelde Yağ yakıcı Antreman Yaptırıyor hocamız :)

6. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bu hırsla başarırsın merak etme ;)

erkman42 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş