Diyet ve Çalışma

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve _6thsense_ tarafından 4 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. _6thsense_

_6thsense_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadas cok kafam karıstı 1.80 boyum 86 kilom.Sıkı bir diyete girdim.İş yerinde calısmamda cok agır. Bide üstüne aksam salona gidip kardiyo yapıp agırlıga giriyorum.Diyette proteinli besinler pek alamıyorum.Yağda yakmam gerek.Ama protein olmadan kaslarımın gelisecegini hic sanmıyorum.Yağ yakıcıyla Protein tozu mu alayım nasıl yapayım bi türlü çözemedim bir şeyler önerir misiniz ?

Yardımlarınız için simdiden Tesekkür ederim...

2. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    günlük senın her kg basına 2.-2.5gr protein alman lazm .senın ortalama 200gr protein alman gerekır bunun tamamını besınlerden karşılayamıyosan eğer bı mıktarını yada tamamını protein tozundan karşılayabilirsin.yag yakımına gelince bende uzerine çok okudum ve araştırdım o konunun , zamanında bende yağ yakıcı alınca öbür gün fit olacagını sananlardandım olay şu sağlam bir diet ve yuksek performanslı bı çalışma kesınlıkle kılo vermeye baslarsın protein ıhıtyacını karsılarsan antremandan sonrada az bı meyve suyu veya basıt kucuk bı sekerle hormon un(insulin & kortizol) yıkıcı etkısını azaltırsın.senın öncelıklı ısın yag yakımı olsun kas inşası sonraya bırak bence .Ayrıca yağ yakıcıyı hemen kullanırsan basta kolay verılen kılolar kısmında harcanır sonradan bı etkı alamazsın 1 aylık dıyet ve calısman varsa yag yakıcı kullanacaksanda son hafta larda yanı dıyetın sonraına doğru kullanmalısın .şuda var bb ye yenı başladıysan yag yakıcıları hemen dusunme derım kendı cabanla dene bıkac ay olmazsa yönel çalışmalarında başarılar dilerim. . .

Son düzenleme: 5 Ağustos 2009
    petsy ve _6thsense_ bunu beğendi.
  3. _6thsense_

_6thsense_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kendi çabamla 3 ay diyet ve antremanlarla kilo vericem ve sonra Optimum Amino 2222 mg Ve BCAA 120 KAPSÜL almayı düşünüyorum.Sizce doğru bi kararmı.Doğru bir kararsa ikisini nasıl kullanmam gerek sizce ?

4. Valerio

Valerio Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    bcaa yı ve mainoyu diette kas kaybını min. da tutmak icin kullanabilirsin.

_6thsense_ bunu beğendi.
  5. _6thsense_

_6thsense_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu iki ürünü alıcam ama yine diyet yaptıgım için protein ihtiyacımı tam olarak karşılayamıyacagım kas gelisimine etkisi olur mu ?

Sayfayı Paylaş