Diyet Tavsiyeleriniz Benim İçin Çok Önemli

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve MeyethologY tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MeyethologY

MeyethologY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar 18 yaşındayım boyum 167 ve kilom 71.İki haftadır diyet ile birlikte vg yapıyorum.Boksör olduğum için kilo alıp şişmek yerine kilo vererek fit bir vücut yapmak istiyorum.2 haftadır 2 kilo verdim önceden 73 ' tüm ancak ben daha hızlı kilo vermek istiyorum.Yaptığım şeye aslında diyet denemez yediklerime dikkat ediyorum hatta yediklerimi diyetmiş gibi yazmam komik olacak ancak öğrenciyim ve yemek yemeye engel olamıyorum :D Bu konu benim için çok önemli arkadaşlar sizce hızlandırmak için yapmam gereken en tavsiyeniz nedir ? (örnek çikolatayı çıkar) Diyetim şu şekilde :
    Kahvaltı
    1 sucuklu yumurta yanında kibrit kutusu kadar peynir ve 2 dilim ekmek veya 1 dilim + yarım (bir buçuk) dilim sandviç ekmeğinde yapılmış karışık tost
    Öğle
    Yarım döner ve bir bisküvi ya da çikolata veya çiğköfte üstüne çikolata veya gözleme üstüne (okuldayım anlayacağınız başka hiç bir alternatifim yok ve sadece yemekle doymadığım için günde 2 çikolata veya 1 bisküvi 2 çikolata yiyorum en az)
    Akşam
    Bir kase çorba 1 tabak ne yemek varsa (genelde hafif yağlı patlıcan yemeği veya tavuk pilav o gün ne varsa.bildiğiniz ev yemekleri)

Arkadaşlar buna fazla yiyorsun diyorsanız önceden kahvaltıdan sonrada bir bisküvi yerdim, öğlen yarım değil tam döner üstüne 1-2 çikolata yerdim akşam 1 tabak yerine 2 tabak yer ve yanında yine abur cubur yerdim.Şuan kendimi biraz sıkıyorum ve en fazla yapabildiğim bu.Ancak fitleşirken SİXPACKLERİ belirginleştirme amacım var.Mekik antremanı 2 günde bir yapıyorum ancak bu yemekle sizce imkanı var mı ? Şuan belli olmuyor ve şu şekilde : Elleyince altta sertliği hissediyorum ve üstünde birazcık yağ tabakası var.Yaklaşık 67 kiloya düştüğümde belirginleşeceğine inanıyorum.Tavsiyeleriniz benim için çok önemli arkadaşlar hepinize teşekkürler şimdiden...

2. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
  3. MeyethologY

MeyethologY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Bisküvi ve çikolata yememeliyim doğru ama sucuklu yumurta protein dolu, sucuk yağından başka yağ yok diyete gitmez mi ? Yani tavsiye istememin nedeni hergün okula gidiyor olmam.Evden okula yiyecek götürme imkanım yok ve öğlen yiyebileceklerimde bildiğiniz standart şeyler : döner, gözleme, çiğ köfte vs. Bunların arasından en karlı nasıl çıkacağım ? Aslında tavsiye istemekte biraz yanlış belki her şey insanın kendinde bitiyor.Her öğlen bir dönerle yetinebilsem 2 hafta içinde istediğim kiloya ulaşırım sanırım

4. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara

Sayfayı Paylaş