Diyet superset istasyon

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve normal tarafından 19 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. normal

normal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    herkese merhaba sormak istediğim birkaç sorum olucak antreman programları ile ilgili.
    durumun şudurki diyetimin bugun itibariyle 14. günündeyim yaklaşık 5 gündür salona başlamış bulunmaktayım bundan daha önce ilk olarak 14-15 yaşlarımda elime dambıl almış birisiyim ancak hiç bir zaman düzenli çalışmadım şuanda 14.gun diyet ve 5 günlük sporla 4 kilo vererek 94 kilodan 90 a düştüm muhtemelen 2.5 3. kilo su attım 1. 1.5 kilo yag yaktım. yaklaşık 2 senedir meniskus ve omuz yırtıgından dolayı spor yapmıyodum. şuanda tekrar başladım hafif agırlıklar çok tekrarla diyet uygun az enerjiye uygun ve sakatlıklarımı çok zorlamıycak şekilde antreman yapmya çalışıyorum. ancak istasyon veya superset şeklinde çalışmamın daha faydalı olucagını düşünüyorum kilo vermek yag yakmak açısından bu konuda bilgisi olan benim durumuma benzer şeyleri yaşamış arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş