Diyet Programım

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve EmreTezer tarafından 21 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. EmreTezer

EmreTezer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar bugünle birlikte tam 12 gün oldu diyete başlayalı.Başladığımda 90 küsürdüm şuan tokken 83.3üm.Boy 1.78 şuanki kilom 83.3.Hedef 75

Sabah
    1 haşlanmış yumurta beyazı
    2 kibrit kutusu beyaz peynir(Yağsız değil)
    Yarım domates 1 salatalık
    1 dilim tam buğday ekmeği
    Şekersiz 1 bardak çay
    Bazende bir kase dolusu yulaf ezmesini yağsız sütle cornflex gibi yerim içine 2kaşık bal katarım.(Yulaf ezmesi varsa yukardakileri almıyorum)

Kahvaltıdan ortalama 2saat sonra kardiyo
    Evde olan koşu bandında 6 derecesinde 20dk koşu
    Ardından 15likten 3 set(45) mekik
    Dumble var fakat ne yapcağımı bilmediğimden yapmıyorum

Öğlen
    3-4 yemek kaşığı Taze fasülye yada sebze yemeği(genelde enginar,ıspanak gibi)istisna olarak 3günde 1 sadece fasülye yanına domatesli pirinç pilavı sadece 1 kaşık

Akşam
    Çok az zeytinyağıyla kızartılmış 3veya 4 köfte yada 2 dilim hindi göğsü veya 2 dilim tavuk göğsü yanında salata yağsız 1dilim tam buğday kepek ekmeği yanında yağsız yoğurt 3-4 kaşık

yemekten 1saat sonra karpuz(Karpuz kilo yaparmı bilmiyorum bilgi verirseniz...)

Dip Not:Karaciğer yağlanmam var.L-carnitin ve CLA almak istiyorum fakat korkuyorum zayıflıycaz yağ yakcaz diye sağlık gitmesini istemiyorum :(.Bunun zararının olup olmuycağını nasıl öğrenebilirim.Bu arada spor tesisine yazılma imkanım var havuz + fitness fakat ilk bir 2 hafta daha beklemeyi düşünüyorum.Yağ oranım çok fazla gibi düşünüyorum.Göbek ve bel bölgesinde yağlanma var.Göğüslerde aşırı büyüme var(en rahatsız olduğum nokta)Jinekomo mu ne ondan olabilirim doktora gidicem yarın ameliyat gerekirse olucam.Durum böyle yardımlarınızı bekliyorum

Sayfayı Paylaş