Diyet Programı :(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Yashamaru tarafından 28 Mart 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Yashamaru

Yashamaru Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi
    Merhaba arkadaşlar;

Öncelikle hepinize kolay gelsin yaptığım bir diyet programı var ne kadar doğru bilmiyorum ama 1,83 Boyundayım 86 kiloyum tam fit ve yağsız vicud elde etme çalışıyorum aralıksız günlük antreamanlarımı sürekli yapıyorum dün kardioya başladım ve diyet programım şöyle

Sabah saat 6:10 kahvaltıda nestlenin nesfit ve yulaflı ürünlerinden yağsız sütle karıştırılmış olarak yiyorum peşine yumurta beyazı yağsız beyaz peynir
    zeytin ve birazda kepek ekmek yiyorum

Öğlen saat 12:30 iş yerinde genelde yağlı şeyler çıkıyor çok az yiyorum öğlen meyve yiyorum elma portakal vbleri ve bir kaç gün sonra lapa pilay ve lapa makarna götürüp yemeyi düşünüyorum

Saat 16:00 gibi kendim için hazırladığım sandwich var içinde yumurta beyazı salatalık birazda peynir var sandwich'ler kepek ekmeğinden

Saat 19:00'da antremana başlıyorum ve 9 10 gibi bitiyor antreman sonrası sadece aminoasitimi kullanıyorum akşam bir şey yemiyorum yersemde hafif şeyler yiyorum

Düşüncelerinizi,Önerilerinizi Beklemekteyim

İyi forumlar...

2. The Monument

The Monument Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Üsküp
    aksam cok ac kalma. guzel bir bitkisel protein kaynagi olan haslanmis nohutu oneririm.
    bir de daha fazla lifli gida her ogun biraz biraz. lif onemli: brokoli, kuskonmaz, karnibahar, bruksel lahanasi... ne olursa.
    su bol tuz az
    8-10 gunde bir odul ogunu - artik en cok ne seviyorsan. carb rage diye adlandirdigimiz ofke krizlerine girmeni istemeyiz :)
    cok yagsiz bir beslenmen var. yag alman sart. haftada 1-2 gun buyuk boyutta balik yemege calis tercihen somon.
    aksam yiyecegin buharda pismis sebze yemeginin uzerine bir tatli kasigi cig zeytinyagi gezdir.
    mantik dogru - eksikleri de tamamladin mi tiroidler de saglamsa rahat kilo verirsin, bol sans...

3. Yashamaru

Yashamaru Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi
    Öncelikle teşekkürler yağsız olmasına biraz dikkat ettim yağdan hep uzak duruyorum yağsız bir vicud yapmaya çalışıyorum vicud olarak alt yapıyı yaptım sayılır 4 aydır aralıksız vicud çalışıyorum ama biraz göbek var ve yağlıyımda oranımı ölçmedim ama tahminen 20 veya üzeri varımdır diyete girmişken onuda aradan atıyım diyorum her spor sonrası sauna yapıyorum ve önerilerini dikkate alıcam ama yağ konusunda halen kararsızım tekrar teşekkürler

4. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    7 de başladığın antrenmanı 9-10 gibi bitiriyorsan gereğinden çok çalışıyorsun ya da muhabbetle vs çok vakit kaybediyorsun demektir. Antrenmanların en fazla 45dk 1 saat sürsün daha fazla uzatma ayrıca antrenman sonrasında sadece aminoasit yeterli olmayacaktır 1saat içinde protein ihtiyacını giderecek bir öğün de olmalı.

5. Yashamaru

Yashamaru Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi

önce kardio yapıyorum sonra vicud çalışıyordum ama hocam bunu önermedi artık 1 gün kardio 1 gün vicud çalışıyorum o yüzden uzun sürüyordu

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş