Diyet hakkında

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve veritass tarafından 31 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Nasıl yararı olur mu?

1. evet

oy sayısı 0
    0,0%
  2. hayır

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. veritass

veritass Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar
    Bu başlıkta size genel diyet tavsiyeleri dışında benim diyetime yardım amaçlı kullandığım bazı yollardan bahsedeceğim. Öncelikle belirtmem gerekir ki uzman değilim ve kullandığım yöntemlerin kimileri sağlıklı kimileri sağlıksız, ama bana bi hayli yardımcı oldu.

* Sade filtre kahve; biliyorum bu sıcak günlerde pek iyi gitmiyor ama tok hissettirmesi ve metabolizma hızlandırması açısından yararlı. Ben şöyle yapıyorum, filtre kahveyi hazırlayıp, pet şişelere koyuyorum onlarda doğru dolaba., oldu mu size cold brew buzuda attım mı ohh mis.

*Suda diyetimizde oldukça önemli özellikle soğuk su, ama uzmanların dediği rakamlarda pek tüketemiyoruz. Benim size tavsiyem marketten 12`li 0.5lik su alıp dolaba atmanız gidip gidip içiliyor, inanın faydası olacak.

*Dışarı çıkınca diyet yiyecek bulmak bazen zor oluyor ve ister istemez diyeti bozuyoruz. her ne kadar sağlıksız olsa da bu gibi durumlarda marketten alacağınız bi aç bitir açlığınızı bastıracaktır.

*Eğer 30. katta oturmuyorsanız hayatımızdan asansörü çıkaralım. Özellikle benim gibi spor disiplininiz yoksa

*Yürüyüş güzeldir zaruri olmadığı takdirde her yere yürüyün.

*Ben sporu pek sevmem ama bisiklete binmeye bayılırım. Alıyorum yanıma ton balığımı elmamı, atlıyorum bisiklete yakındaki köylere gidiyorum yakındaki köylere, pek keyifli, hatta köy kahvesinde de bir de şekersiz çay ohh mis zamanın nasıl geçtiğini bile anlamazsınız.

*Haşlanmış tavuğun, diyet ton balığın, brokolinin ne kadar tatsız tuzsuz olduğu malumunuz. Bayiyor arkadaş, işte bu noktada kurtarıcımız tobasco sos ( ama az )

*Tavuğu ayrı pişir, sebzeleri haşla, bi sürü iş size tavsiyem buharda pişirme makinesi almanız. atıyorsun ilk rafa tavuğu ikinci rafa sebzeyi, tertemiz valla.

*Eğer işiniz gücünüz yoksa evde boş boş oturuyorsanız, aklınıza sürekli yemek yemek gelecektir. Onun için kafanızı meşgul edecek uğraşlar bulun. En kötü açın bir film izleyin( yemek konulu olmasın hee)

*Yeşil çay diyetin vazgeçilmezlerinden ama tadı berbat, bu noktada hazırladığınız yeşil çayı soğutun, bir bardağa kırık buz, soğuttuğumuz yeşil cay, nane(taze), limon oldu mu sana yalancı mojito, ama belirteyim tadı hala berbat.

Bunlar benim kullandığım bazı taktikler eminim hataları vardır, ama bende işe yaradı. Üstadlardan gelen öneri ve uyarılar ışığında yazımı editleyeceğim.

Herkese iyi forumlar..

aktassa ve Barbell Training bunu beğendi.
  2. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Bence taktikleriniz cok guzel. Birkac tanesi kafama yatti uygulayacagim. Paylasim icin tesekkurler.

Buharda pisirme.makinesi icin tavsiyeniz olur mu? Fiyat/performans bir urun olsun. Amacimiz profesyonel ascilik degil

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

veritass bunu beğendi.
  3. veritass

veritass Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ben almadım evdekiler almış markası tefal baya iyi ama bence gereksiz pahalı, n11,den uygun fiyatlı işinizi görecek modeller var.

Rica ederim..

Sayfayı Paylaş