Diyet döneminde yulaf ezmesi tüketmek

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve AegeanDream tarafından 10 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. AegeanDream

AegeanDream Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    İyi günler arkadaşlar sıkı bi diyet dönemindeyim ve haftada 5 gün spor salonunda fitness yapıyorum sabah kahvaltıda yulaf ezmesi yememin bana bi yararı olurmu forumda araştırdım genelde kilo almak isteyen kişiler kullanıyor kafama takıldı diyet döneminde yulaf ezmesi kullanılırmı sabah kavhaltısında iyi forumlar.

2. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    enerji harcadığın her gün için çekinme bence boş oturduğun tembelik yaptığın zamanlarda patates çipsi yemenden iyidir . illaki sabah karbonhidrat alacaksın zaten en iyisinden al yulafa devam et bence abartmadan.

AegeanDream bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

4. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Enerji bakýmýndan faydasý olur bir kaseden birþey olmaz protein almini yüksek tut .

5. brhmcr

brhmcr Guest

Ortalama bir kase 200 gram kadar yulaf aliyor, Bunun 140 grami karbo. Eger ki ciddi bir cut yapiyorsan sabahtan bu kadar karbo almak pek mantikli olmayacaktir.

Genel karboyu bir onceki belirttigim linktede yazmis oldugum uzere, gunluk tuketilecek karboyu komplex olanlardan sabah kalkista idmandan 2 saat once ve hemen idman sonra bir miktar olmak uzere ayarlamakta fayda var. Alttaki yazi dikkatinei cekecektir.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ins-lin-ayn-g-n-t41164.html

6. AegeanDream

AegeanDream Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    ciddi anlamda çalışıyorum spor salonunda ve yedikerimede çok dikkat ediyorum boy:1,80 kilo:112
    forumda beslenmeyle ilgili çok şeyler öğrendim ve öğrenmeyede devam ediyorum yanlış bildigim bir cok seyi düzelttim.asıl amacım kilo verdikten sonra vücut geliştirmek o yüzden protein ağırlıklı besleniyorum şeker ve yağı 1 haftadan beri kullanmıyorum yemeklere ise ayrı olarak tuz katmıyorum ileriyi düşünerekten ve bu anlamda kendi oluşturduğum protein ağırlıklı bir beslenme programı uyguluyorum ve sabah öğünlerinde yulaf ezmesi kullanıp kullanmamak kafama takılıyordu verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:49 ----------

paylamış olduğunuz linkteki konuya bir göz attım kafama takılan sadece benim kilomda birisinin günlük tüketmesi gereken karbonhidrat miktarı maksimum ve minimum ne olmalıdır.

Son düzenleme: 10 Ağustos 2012
  7. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Dediðinize katýlmýyorum .
    Enerji bakýmýndan fayda saglar benim kendi gorusum sahsen almadýðým zamanlar halsizlik yaþýyorum.
    Hesaplama falan yapmayada gerek duymuyorum o yaþtaki gencin sabah alacaðý 120 gr karb bi zarari olacaðýný düþünmüyorum .

Arkadaşım sakın yağı hiç almamak gibi bir hataya dusme azda olsa al vucudun için gerekli .

Son düzenleme: 10 Ağustos 2012
  8. brhmcr

brhmcr Guest

Direk bir gram vermem ne kadar dogru olur bilemiyorum, 112 kilosun.Bir anda kesmen sikintili olacaktir. Soyle bir tavsiye vereyim gunluk aldigin karboyu hesapla, haftada 50 gr olrak dus, kilo basi 1.5 gr a kadar cekersin, (ne kadar tukettigini bilmedigim icin kac haftada olur bilemiyorum) duruma gore daha da azalttim, arada yukselterek metabolizmani sasirtabilirsin.

9. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş