Diyet dönem Beslenme Programım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Suarez tarafından 20 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Suarez

Suarez Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    SİGORTACI
    Yer:
    İstanbul
    Bu beslenme planını 1.5 aydır uyguluyorum gayet menunum gözle görülür yagda azalma var ve kas kütlemde artış var herhangi bir supplement kullanmıyorum şuanda ve gün içerisinde tüketebildigim kadar su tüketmeye çalışıyorum

08:00=2 bardak ılık su

08:15=4 yumurta beyazı,100gr yulaf,100gr kaşar,yeşil çay

08:20=sade kahve,1 parça bitter çikolata

12:10=150gr tavuk ve bolca salata 250ml ayran

16:00(idman öncesi)= yarım tabak pilav,bitkisel proteın(nohut,mercimek) ,sebze

16:30=muz,1 parça bitter cıkolata

17:30=idman

18:45=idmandan sonra 2 parça bitter cıkolata

19:00=150gr tavuk ve salata, küçük 1 kase bitkisel proteın(nohut,mercimek)

20:00=meyve veya yogurt

21:00=fındık,fıstık vs. yeşil çay

23:00=500ml yarım yağlı süt

00:00=uyku

yorumlarınız benim için çok değeli bi yerde yanlış yapıyorsam lütfen belirtin.

iyi forumlar.bench_O

2. Matizola

Matizola Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Diyet dönemindeysen çikolatalara ara ver bence bir süre muz da bildiğim kadarıyla en şekerli meyve dikkatli tüket :) 21.00 da yediğin fındık fıstığı gün içerisinde öğlen ikindi vakitleri aralarda falan al 21.00 yağ için tehlikeli bir vakit. Sabah ki kaşar peyniri yerine klasik olucak ama gerçekten protein yönünden çok faydalı lor peyniri tüket bence. Tüketemiyorsan onu en azından az yağlı beyaz peynir tüketebilirsin. Antremandan sonra çikolata yerine bir elma tüket çok daha yerinde olur. Benim gözüme takılanlar bunlar kolay gelsin.

Suarez bunu beğendi.
  3. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Yediklerin yerine günlük aldığın protein, karbonhidrat, şeker ve yağ miktarını yazsaydın bence daha iyi olurdu.
    Aldığın yağ oranı fazla gelebilir. Hesaplamalısın. Pilav, çikolata, kuruyemiş. Bunlarda yağ var.

Suarez bunu beğendi.
  4. aga15

aga15 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çikolata iptal fındık fıstık iptal tmm gerisi normal ama günde 1 paket çikolata ediyo 2 taneden olmaz böyle hemen kes 1 paketi 5 tanesi 500 cal günde 200 cal yakıyoruz diğer yediklerinde en az 1200 cal var zaten iyi böyle ama çikolatayı hemen kes unutma

5. Suarez

Suarez Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    SİGORTACI
    Yer:
    İstanbul
    yorumun için teşşekurler çikolata tiryakisi biriyim bırakmam bıraz zor oldu ama azalttım sadece idmandan sonra 5gr yiyorum oda idman sonrası şeker ihtiyacı için

6. asistanm

asistanm Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    diyet derken sanırım bahsettigin şey definasyon bu şekilde hicbir yol alamazsın bir kere aldıgın kalori oranı cok yüksek kaşar cerez cikolata definasyon döneminde olmaz, altın kural şudur asla ve asla kanda insülini yükseltecek birşey yememelisin icinde şeker olan herşeyden uzak dur hergün yumurta kaşar şu bu ugraşarak zaten bir hafta sonra sıkılırsın sana tavsiyem protein kek yap her sabah onu yaptıgında 3 4 gün yersin zaten tarifini actıgım konuda yazmıştım ara ögünde pilav vs yazmışsın ara ögün karbonhidrat alımı diye birşey yoktur ara ögün yogurt yeşil cay yeşil elma kahve demektir yag yakmayan biri icin nacizane tavsiyem bu şekilde yag yakamazsın kendine iyi bak

Suarez bunu beğendi.
  7. fbkdr1234

fbkdr1234 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Çikolata ve gece fındık fıstık türü harici şeylerle gayet iyi.

Ama anlamadığım şey hocalarım dahil spordan önce ve sonra karbonhidrat alman gerek diyor. ( lapa pilav, bulgur, makarna, haşlanmış patates vs. ) Bu karbonhidratı almalı mıyız almamalı mıyız ? Ben alıyorum bu karbonhidratları. Bu konuda bilgilendiren olursa sevinirim.

8. asistanm

asistanm Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    tabiki karbonhidrat alacaksın ama spordan önce 60gr spor sonrası 20 gramı gecmemeli bunu zaten ayarlayabilirsin 5 kaşık bulgur pilavı yediginde spor sonrası ihtiyac duydugun karbonhidratı almış olursun önemli olan miktarı ayarlayabilmek gün icerisinde karbonhidrat ihtiyacını salata corpa yada 4 5 kaşık pilav makarna vs ile karşılamalısın aldıgın karbonhidratın türüne göre ölcüyü kendin belirleyeceksin salata kadar pilav yersen olmaz

Sayfayı Paylaş