Diyet Bozanlar - Yağ Yakamayanlar - Spordan Zevk Alamayanlar [ Bi Bakın Derim ]

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Calient3 tarafından 16 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Calient3

Calient3 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Selamun Aleykum arkadaşlar
    Öncelikle kendimi biraz tanıtayım 17 yaşında 175 boy 68 kilo bir vatandaşım. 3 Hafta önce internette gezinirken şans eseri bodyforumtrye üye olduk.Tabii foruma üye olunca aşırı bi bilgilenmem oldu sağolsun 3 hafta boyunca herşeyi araştırdım hormonlar,yağ yakımı,kilo,diyet falan filan işte. Ben bu 3 hafta içinde kendi kendime 3-4 günlük diyetler uygulayıp bozuyordum antreman kardiyo yapıyordum vücut alışsın diye. Her forumda hemen hemen herkesin sordugu sorular var bkz

- Yok abi ben kilo veremiyorum nasıl olucak bu iş ?
    - Kilo verdim yağlar sarktı ne yapacam ben ?
    - Diyet yapıyorum 3. günde bozuyorum
    - Spordan zevk almıyorum, vaktim yok vb.
    Bu tür vb. bir sürü dert yanan kardeşlerimiz var. Benim kendi hedefimde 68 den 62 ye inip yağ oranını düşürmek. Dediğim gibi 3 haftadır araştırdım hem zevk alacağınız hemde evde yapabileceğiniz bir program var INSANITY WORKOUT

Nedir bu INSANITY WORKOUT ?
    Insanity workout 2 ay süren dvd halinde videoya yüklenmiş günlük 40-50dklık bi çalışma gerektiren programdır. Amerikalı Shaun T. adlı fitness hocasının yaptığı bir program. Programın mantığı şu arkadaşlar 2 aylık bir süreçte günlük 40-50dk evde bilgisayarınızı karşınıza alıyorsunuz videoda yapılanların aynısını yapıyorsunuz. Malzeme olarak dambıl vb. bir iki alet yeterli oluyor. Peki ben ne kadar kilo vericem diye aklınıza soru gelmiştir. Arkadaşlar kendim programı 3-4 gündür araştırıyorum internette satış fiyatı 200 TL civarı fakat ben size bedava indirme linkini atacağım. 2 ay süren programda istediğiniz hedefe ulaşmanız %99.
    Çok ağır bir program ilk hafta çok zor gelicek ama sonra vücut acılıcak yerinizde duramayacaksınız. İlk hafta her tarafınızdan terler akacağı aşikar :). Insanity workout ile kilo veren yağ yakan kas yapan bir sürüüüü kişi var google,youtube yazın görürsünüz zaten. Neyse fazla uzatmayayım zaten başlamayı düşünen arkadaşlar araştırsın, kafasında soru olanlar yorumdan sorabilir. Bu arada kendim yarın 17.05.2015 pazar günü başlıyorum hafta hafta değişimi atacağım.
    Son olarak kilo vermek yağ yakmak ve azda kaslı vücudum olsun diyorsanız INSANITY tek çözüm sonra p90x var 3 ay süren onuda yaparsanız taş gibi vücut olacakkk :) HADİ KOLAY GELSİN [ CARE INSANITY ]

INDIRME LINKI :
    http://www.fullprogramlarindir.com/insanity-workout-60-gunde-mukemmel-vucut-tek-link-indir.html

Sayfayı Paylaş