Diyet Ara ve Calisma

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve enver tarafından 16 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. enver

enver Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Oncelikle 2007 ocakdan baslayip 2007 nin mart ve nisan ayina kadar
    kendime hazirladigim diet programiyla diet yaptim ayni zamanda 2 gunde park da 20 dk lik kosuya cikiyordum. 97 kilodan 80 kiloya kadar dustum..
    yazda hic birsey yapmadim... agustoz ayininin sonunda salon a basladim basladigim da aldiklarim : Universal animal max protein ve Universal Animal Pak bunlari cok duzenli kullanamadim ve birer defa kullandim sonra hic bisey almadan aralik ayina kadar calistim.. aralik ayin da ulkeme dondum calisamadim simdi tekrar geri geldim hastayim hastaligimi gecirdikden sonra
    Whey optimum gold standard, Animal Pak ve Optimum CLA baslayarak devam etmeyi dusunuyorum... Yorumlariniz nedir ve urunler icin ne dersiniz... tesekkur ederim..

Saygilar

Ilk resim 15 kiloyu verdikden sonra mart ayinda cekildi.
    Ikinci resim aralik ayinda ulkeme donmeden cekildi.

Ekli Dosyalar:

• Once.JPG
      Once.JPG
      Dosya Boyutu:
      52,8 KB
      Görüntüleme:
      404
    • sonra.JPG
      sonra.JPG
      Dosya Boyutu:
      26,6 KB
      Görüntüleme:
      398
  2. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Buyuk ihtimalle moderatorler mesajini kaldiracak diyorum ben, zira resim formatlarina uymamissin, olcu vermemissin, daha da onemlisi degerlendirilecek kadar bir kas kutlesine henuz sahip degilsin. Tavsiyem forumdaki yeni baslayanlar icin olan programi iki ya da uc ay kadar uygulayip, altyapini yavas yavas oturtmaya basladiktan sonra resimlerini tekrar koyman, boylece biz de daha saglikli bir degerlendirme yapabiliriz.

Soyledigin supplementlari kullanmak icin acele etmene gerek yok, belki protein tozu yeteri kadar beslenemiyorsan. Iyi calismalar!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş