Disiplin Yönetmeliği,

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve münzevi tarafından 23 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. RAV

RAV Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsine açıklamam var :) Ben bu üyeliği kullanmıyordum ancak yakın zamanda gönderdikleriniz arasında yer alınca geçici olarak kullanmak amaçlı eski bir hesabımı bulup kullanmaya başladım. Şahsen bu hesabımın varlığından da tesadüfen haberim oldu uzun zamandır kullanmadığım internet explorerdan siteye girince direkt kayıtlı olarak çıktı inanın şifresini bile bilmiyorum :) gördüğünüz gibi cevabım mevcut. Saldırı dediğiniz şey forumda dolanırken beni rahatsız eden bir konu. Haksızlığa , kibire ve nerden geldiğini unutan insanlara karşı antipatim vardır :) Kendimi tutmayı denedim ama olmadı yeri gelmişken ben de paylaştım fikrimi. Sizi hedef almadım sadece söylediğiniz kelime ortadaydı tepkimi gösterdim. Yönetime karşı bir şeyler yazmak dediğiniz şeyin Türkçedeki karşılığı eleştiridir ve ben de bunu yaptım.Alınmış , kırılmış , kızmış olabilirsiniz.Ama saygı duymanız gerekir.Saygılar thetramp.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Sevgili RAV, cevap verme ihtiyacı duydum ama keşke benim eksenimde dönmeseydi.

Doğrudur bir sene önce üstadlar cevap verseydi yazdım, hala yazarım, çünkü herşeyi bilmiyorum ve benden çok daha iyi olan kişiler var.
    Atladığımız olay ise ben eğer birşeyleri saklama gayretinde olsaydım çoktan o mesajları değiştirebilirdim. Bildiğiniz üzere teknik açıdan tüm mesajları değiştirebilme yetkinliğim mevcut. Ama kendimi büyük gösterme arzusu veya egosu olmadığı için böyle bir olaya asla girmem.

1 senede ne mi değişti, bu sporu sevdim veçok ama çok hızlı öğrendim, sertifikaları mı edindim ve şu an müşterileri olan bir eğitmenim.

Bunun yanında pek çok başarılı öyküsü olan müşterilerim var.

Bunları kendimi övmek adına değil sadece hızlı öğrenme yeteneğine sahip olduğumu ancak tüm bunlara rağmen gönüllü olarak bu göreve devam ettiğimi anlamanız için yazıyorum.

Robotluğa gelince kilit konularında belirli prosedür var ve onu izliyorum. Normalde kilit sonrası özel mesajlara cevap verme zorunluğum olmasa da genelde yardımcı olurum. Yani ortada robotluk söz konusu değil. Her konuya link atmadım ki bildiğim konulara yardım ettim ve yardım etmeye halen devam ediyorum. Gt lik konusu ise çok enterasan bir konudur, ben asla herhangi bir görev için kimseye yardım etmedim. Elim boştu o dönem sorana cevap verdim, dikkat ettiyseiz 2006 kaydım var ancak son 1 yıldır aktifliğim söz konusu.

En anlayamadığım husus ise benim vücudumun konuyla ne ilgisi olduğu, ben co-mod olarak seçilirken vücudum değerlendirmeye alınmadı ki. Ayrıca beni kimse üstad ilan etmedi, sadece konudan anlayan mantıklı açıklamalar yapan bir üye olarak atfedildim.

Okadar duygusal biriyimdir ki empati yapmayı çok iyi beeceririrm. Asla ve asla nereden geldiğimi - ki geldiğim yer ile olduğum yerin hiç bir farkı yok - unutmam. Ayrıca benden bilgili veya daha iyi vücut sahibi olmanız herhangi birşey ifade etmeyecek çünkü konumuz o bile değil.

Yaş konusuna hayatta takılmam saygıya yaşa göre baksaydım çınar ağaçlarının önünde saygı duruşunda bulunurdum. Şu forumda her önüme gelen yorumum da yaşın önemi olmadığını yazmışımdır.

İyi forumlar dilerim.

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Ayrıca şu , yeni başlıyanlar bölümünde o kadar fazla konu kapatılıyor ki :D ben yorum yazmaya başlıyorum 2 paragraf oluyor konu kitlenmiş :D bununla 5 kere karşılaşmışımdır.Paragraflarıma yazık.Bilassa yeni başlıyanlar bölümünde kurallara aykırı çok fazla konu açılmasının sebebi yeni üyeler orda bir çok bilgiyi edinmek için konu açılıyor ama herhalde açıldıkca kitlenen üyeler var arada konuları forumun üyelerinin konu açmaya yönelik :D artık bütün prosedürleri okuyup açıcağını hala düşünmüyorum.Hala devam edicek orda varolan prosedüre uymıyan konuları açanlar ama ne sorsalar bilmiyen şahısa arama motoru öneriliyor :D Siteyi arşiv haline getirelim en iyisi ansiklopedik bilgileri arama motorundan aratır aratır buluruz ? :) Bilinmiyen bilgiyi biliyorsanız arama motorunu önermeyin bari cevabının linkini kopyalayın o konu üzerinden belki görüş beyan edilicek başlığa yönelik mi konuya yönelik mi kilitlemeler yaplıyor anlam vermiş değilim.Üslup konusuna gelince :) üye ismini söylemezsek yandık ! :D

4. brhmcr

brhmcr Guest

Varolan konulara cevap vermek yerine ilgili başlığa yönlendirebilirsin sevgili SiR_Arawn. Yeni başlayanlarda beslenme ve antreman programı isteyenlerin kilitlenmesi gayet normal bunun haricinde bir çok konu mevcut. Arzu ederseniz bırakalım çöplüğe dönsün forum, o zaman da emin ol aradığımızı bulamıyoruz diye konu açmaya başlanır.

Ayrıca ben arada veriyorum özellikle google aratma linki sebebi ise arama konusunda teşvik etmek, balık yerine balık tutmayı öğretmek.

Hitap konusunda titizimdir, bunun sebebi ise pek çok tartışmanın sebebi olması. Nick ile hitap zaten forum kuralı mevcut.

5. RAV

RAV Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi böyle bölük pörçük alıp güzel bir kurnazlık yapmışsınız takdir ettim.
    1 senelik tecrübeniz olduğu için aldığınız o çok önemli sertifikaların veya başarı öyküsü(1 senede ne başarı öyküsü oluyorsa artık) olan müşterileriniz pek önem arz etmiyor. 1 senede neyi tecrübe etmiş olabilirsiniz tartışılır. Bu forumdakilerin %80'i yapar bunları şahsi fikrim. O yüzden kendinizi hızlı öğrenen sanmayın derim.

Ben orda vücudunuz gereksiz yere pohpohlandığı için egonuzun tavan yaptığını anlatmaya çalıştım değişik yere çekmişsiniz , enteresan.

Ben kendimi büyük görmediğim için iddialarım olmadığı için o anektodu verdim. Konumuzun o olmadığını anlamanıza sevindim.

Yaş konusuna takılmadığınızın farkındayım ama biraz takılın büyüklere saygı önemlidir kültürümüzde. Ama tabii saygıyı hakedene diyelim. Ağaçlara gerek yok insanlara gösterin yeter :)

Sonuç olarak ne anlatırsan anlat , anlattığın karşındakinin algıladığı kadardır diyip saygılarımızı sunalım :)

6. brhmcr

brhmcr Guest

Sevgili Rav bölmedim çarpmadım. Cümle sırasını dahi oynamadım.

Başarılarımı anlatma ihtiyacı da hissetmedim sadece söyledim.

Bütün bunların benim yönetimde olmam ile alakası yok.

Ben sıradan forum kurallarını bilen, uygulayan ve uygulatan biriyim.

Saygı konusu ise benim kişisel özelliğimdir, eleştiri kabul etmiyorum.

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    başlık sahibinin gerekli cevabı aldığı ve başlıkta maksadın hasıl olduğu kanaatindeyim..bu yüzden kilitliyorum..

üyelerimizin fikirlerini ve eleştirilerini almak kaçındığımız bir konu değil..bundan sonra da soruları aydınlatmaya farklı zamanlarda farklı başlıklarda devam edeceğiz..

münzevi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş