Dirty Bulking Yapan Varmı?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve GECMİSH tarafından 22 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. GECMİSH

GECMİSH Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Dusunmuyor değilim ama diyette vb canım çok sıkıldı sagligimda bozuldu enerJim yok falan çok zayifladim çevredeki herkes ye diyor diyet yapmayan sadece spor yapan genetik harikası arkadasda diyor ye olum nolcak.Siz ne düşünüyorsunuz.

2. mkaya

mkaya Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Suana kadar yaptigim tek diyet istedigim ölçülere ulaşmadan da vazgeçmicem. Aslinda o kadarda pis bulk değil pasta kek cips kola yagli pogaca tarzi sagliksiz seyler tuketmem.

3. ÜMDDMÜ

ÜMDDMÜ Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    BEAST
    Yer:
    GYM
    Benim düşüncem:
    Bulk yapıyorsam, temiz yemeğe çalışırım yani bu nedemek ?
    Pizza, hamur işi, burger filan tüketeceğime gider bir tencere bulgur makarna patates tüketirim, patliyasıya kadar yerim hata üzerine de yerim ama Dirty bulk bukadar da yapmam. Hani arada olur hafta da 1-2 gün sabah veya öğlen bir öğün ama şahsen bir öğünümü adam gibi yemek varkene neden Burger veya farklı birşey tüketiğim ki ? Arkadaşlar gecenin 11 de sağlam dürüm veya başka birşey yiyor, yediremiyorum kendime açıkcası okadar çabalamışım, gecenin o vaktin de o gereksiz kalori yağ veya farklı birşeyi içime almak istemiyorum. Herkesin kendi görüşü vardır ama bence yediğin yemeğin 2 katını yeğ. Rich piana nediyor günde 12 öğün yeğ diyor ben şahsen 12 öğün yerim bıkmadan, her gün aynısını çünkü tadını geçtim artık ben :)

4. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    kendine göre karbonhidrat yağ protein miktarını belirleyip ona göre ye bence boşuna yağlanmaya gerek yok temiz kütle almak varken
    bu arada avatarındaki adamın adı ne?

5. GECMİSH

GECMİSH Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Katılıyorum ama sağlıklı şeyler haslamalar cidden kalorisiz fazlasida yenmiyor.
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Ekim 2014 ---
    İnan herşeyi denedim az yiyorum vücudum gelismiyor resmen ağırlık artıyor kg hep aynı artık yicem valla.

ÜMDDMÜ bunu beğendi.
  6. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Ben dirty bulk gibi bi sey butun gun okulda oldugumdan sabahlari protein ihtiyacimi karsiliyorum 6 yumurta 1 sarisi acili omlet 200-400 ml yarim yagli sutlu kahve okulda ise cikolata biskuvit doner veya okulda guzel bi yemek cikarsa ant. Sonrasida kahvaltidaki gibi oluyo ama yanina makarna vs. Ekliyorum ayrica ventolin ve metformin kullaniyorum su ana kadar bi yaglanma olmadi ama guc artisi var baya.

7. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Kalori hesaplayayim derken gelisememek normal. Kutleyi kazandiktan sonra ise korumak ve yaglardan kurtulmak, gr kaloriyi hesaplayarak gelismekten cok daha kolay. Ancak @umddmu ' nin de belirttigi gibi bu fast food vb. sagliksiz, faydasiz ve yuksek kalorili beslenmek anlamina gelmiyor.

ÜMDDMÜ bunu beğendi.
  8. GECMİSH

GECMİSH Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Cheat meal haftada kaç kere olmalı mesela şeker çok seven bi insanım çünki

9. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
  10. Modifix

Modifix Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    bence kalori hesaplamamak gelişmemenin daha büyük bir nedeni. Cünkü adam mesela cok yedigini sanıyor ama aslında kaloriye dökünce işi, daha da cok yemesi gerektgni görüyor. Ben mesela kalori hesaplamaya yeni başlayınca çok sağlam beslendigimi sandıgım günlerde bile aslında ihtiyacımın yarısı kadar kalori aldıgımı fark ettim ve kalori hesaplamaya başladıgımdan beri gözle görülür bir şekilde geliştim. Herkese tavsiye ederim kalori hesaplamayı

Sayfayı Paylaş