Dirty bulk ve göbek sorunu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hayırsızevlat tarafından 27 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hayırsızevlat

hayırsızevlat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    184 boya 76 kiloyum arkadaşlar 72 kilodan yükseldim. ama bel bölgemde yağlanma oldu göbek biraz belirdi gibi.. başlayalı 3 hafta oldu. bu göbeği nasıl sıkılaştırırım ben? kaç aya sıkı bir hal alır? sarkmasın yeterli...

2. ÖzTürk37

ÖzTürk37 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim bende bulktayım. Boyum 1.83 ama ben yarışmaya hazırlanıyorum kilom 98. Sana tavsiyem dirty bulk yapmaman. Bende 2 ay yaptım ve inan hemen alt göbeğim çıktı devam etseydim iyice büyücekti sonra clean bulka geçtim hem sağlam genişliyorum hemde temiz ve vücudum güzel tepki veriyor. Dirty bulk uğraştırır bide vücudun yağlı bi vücud olursa sarkma korkusu sarabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. hayırsızevlat

hayırsızevlat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sarkma dlye bisey yok hocam ben zaten 80 filan olup clean gecerim dedigin gibi. Bunun disinda gobegi sikilastirmak istiyorum sarkmasi iyi durmuyor.. ne yapmali ne onerirsin bana.. bu arada basarilar..

4. ÖzTürk37

ÖzTürk37 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim sen şimdi bulkta olduğun için bide dirty bulka olduğun için sıklaştırman zor. Çünkü günlük kalorini geçiyosun yaptığın spor toparlamaz onu. Mesela vücudçulara bak off sezonda göbekleri nasıl ama bi diyete giriyolar atıyo adamlar hepsini. Yani senin yapman gereken çıkan göbeği takmaman illaki çıkıyo çünkü bulkta.

Sent from my iPhone using Tapatalk

hayırsızevlat bunu beğendi.
  5. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/forums/beslenme.24/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/beslenme-ile-ilgili-tavsiyeler.6/
    https://www.bodyforumtr.com/threads/en-Çok-sorulan-sorular-ve-cevapları.11375/

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş