Dirsekte oynayan tendon sorunu!

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Teoman85 tarafından 19 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Teoman85

Teoman85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar,

Sol dirseğimde -büktüğümüzde sivrilen kısmında- atan bir sinir/tendon var. Bunu alna press hareketini yaparken fark etmiştim. Kolumda güçsüzlük oldu ki solağım sol kolum daha güçlüdür normalde ama sürekli atıp durdu sinir hareket sırasında. Zorlamadan daha hafif çalışıp yine de yapmaya çalışıyordum bugüne kadar. Bench Press hareketinde de hissediyorum bunu ama yapmama engel olmuyordu.

2 haftalık aradan sonra ilk antrenmanımı dün yaptım ancak şimdi ağırlık yokken bile dirsek hareketimde içeri girip çıkan siniri daha çok hissediyorum ve ağırlık olmamasına rağmen sabah ağrı başladı. Isınmalara çok dikkat ettim hep yine de böyle bir durum oldu. Doktora gideceğim ama bırak ya da ara ver diyecek endişesi içindeyim. Düşündüğüm son şey sporu bırakmak, motivasyonum düştü buna takılmaktan. Benzer durumu yaşayan arkadaşlar 3-6 aylık aralar verdiniz mi? İyileşme süreci nasıldı? Söyleyecekleriniz çok önemli benim için.

Teşekkür, iyi çalışmalar.

Sayfayı Paylaş