Dirsekte Kızarma Ve Ağrı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve efe21 tarafından 28 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. efe21

efe21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar öncelikle hepinize kolay gelsin. Ben önceden 4 ay salona gitmiştim ve 4 ay sonunda araya yaz girmesiyle birlikte 2 aylık moladan sonra tekrar spora basladım ve 1 ay oldu 10 gün önce alna triceps harekitini yaparken dirsegime dogru bir agrı hissettim ve antremanı yarıda kestim diger gün agrı olusmadıgı için hiçbir fark olmadan antremana devam ettim ama eve gittigimde dirsegimde belirgin bir sekilde bir kızarma oldugunu farkettim ve bu kızarma her gün dahada artıyor ve tatlı bir ağrı yapıyor salondakiler çok mühim birşey olmadıgını buz tedavisi ile geçecegini söylüyorlar ama ben sizin fikirlerinizin benim için daha önemli olacagı için size soruyorum ne yapmalıyım gercekten kafama cok takılıyor body building benim hayatım oldu artık :(

2. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    o bölgeyi dinlendir...2-3 gün "buz, daha sonra 2-3 gün ılık kompres uygulamalıydın...ama , olan olmuş 10 günde ...buz tedavisi zamanında,genelde ilkheen yapılmalıydı, ama hala kızarıklık artıyorsa ,yapabilirsin...

dinlendir,...eğer ağrı daha da şiddetleniyor ve reaksiyon alınmıyorsa , doktora başvur...

3. efe21

efe21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevabin icin tesekkurler 2 gun ara verdim ve bugunku idmanda agri hissetmedim ama kizariklik oluyor onuda takmadan devam edicem artik:D

Sayfayı Paylaş