dirsekde sinir sıkışması

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve pilgrim_father tarafından 31 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. pilgrim_father

pilgrim_father Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaslar ben 2 senedir bu sporu yapıyorum son 8 aydır dirseğimden itibaren serçe parmağıma kadar his kaybı yaşıyorum doktora gittim sinir sıkışması varmış bi tedaviside yokmus dikakt etmem gerekiyormuş bu rahatsızlık yüzünden yeterince kendimi veremiyorum antremana yeteri akdar ağır kaldıramıyorum cünkü kollarımda güçsüzleşti aranızda bu sorunu yaşayanlar varsa tavsiyede bulunabilirlermi bu sporu bırakmak istemiyorum ama rahatsızlığımın dahada ilerlemesinden korkuyorum

2. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Bence yanında yardım için arkadaş bulundur fazla ağırlığa girerken yardım etsin böylece hem fazla baskı yapmamıs olursun hemde hızlı gelişmiş olursun.

3. pilgrim_father

pilgrim_father Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    zamanında hemen hemen her antreman sonrası bilek çalışıyordum buda etkilemiş olabilrmi sinir sıkışmasına

4. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    dediğin olay bende de oluyordu, şu an geçti, doktora sormuştum, neden böyle diye, önemli birşey olmadığını ve zamanla geçeceğini söyledi, ve geçti. fizik tedavi uzmanına gözükmeni öneririm, doktorlar bu konuda yeteri kadar bilgili değiller.

5. murad1

murad1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi antrenman yaparak siniri daha çok zorlamış olmuyor musun? Önce sağlık , sakatlanan çok kişi var. Benim gittiğim salonda tanıştığım 10 kişi varsa 2 si sakatlanmış. Biri bel diğeride omuzdu. Ameliyat falan olmuşlar.

6. sylvesterstalon

sylvesterstalon Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-pdr
    Yer:
    van-antep
    bi süre ara ver iyice dinlen.....kolay gelsin

7. pilgrim_father

pilgrim_father Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    2 aylık bi ara verdim umarım geçer geçmesse zaten bırakmak zorunda kalıcam dediğin gibi sağlık herşeyden önemli

Sayfayı Paylaş