Dirsek ve Biceps Ağrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve kaanmert tarafından 2 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kaanmert

kaanmert Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    Özellikle biceps bölgesinin biraz önü ve dirsek kısmında ağrı var dün biraz antremanı abarttım galiba biraz ara vermenin zararıda oldu :)

Özetle kolumu düz bir biçimde durmuyor biraz v biçimde duruyor düzeltmeye çalışsamda ağrıyor yaşayanınız varmı ilk defa böyle birşey geldi başıma :)

Aynı şu biçimde kolum;

Teşekkürler :))

Not:Kolumu sardım ve kas gevşetici kullandım..

Son düzenleme: 2 Şubat 2012
    muratmelahat12 bunu beğendi.
  2. ysn

ysn Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    uzun aradan sonra tekrar başladığımda banada olmuştu aynısı tutulmuş gibi dümdüz yapamıyordum kolumu kas donması gibi bişey dediler krem falan 1 haftada geçti :) acil şifalar dilerim :)

kaanmert bunu beğendi.
  3. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bir problem yok bu ağrıyı yakalamak için ağır çalışıyoruz zaten. Gelişmesinin göstergesi biceps teki ağrı.

Dirsek ağrın ise benimde çok başıma geldi. Sebebi şu press hareketlerinde eklemleri kilitleme örn: bench press te barı tam kaldırma çok az kırık kalsın ki yük ekleme binmesin böylelikle kaslar hep gerilimli kalır.

kaanmert ve (silinen üye bunu beğendi.
  4. kaanmert

kaanmert Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    Dediklerine katılıyorum fakat bu biceps ağrısı gerçekten alıştığım ağrıdan ötesi bir şey klasik biceps ağrısı değil,ben gelişmeden öte ara vermemin verdiği sıkıntının doğurduğunu düşünüyorum ..

Gelişmenin verdiği biceps ağrısını biliyorum ki bunun olması imkansız çünkü 3 aya yakın bıraktım bunun verdiği sıkıntı ve birden girdiğim ağırlıklar.. :))

Dirsek ağrısını açıklayınca evet yaşadığım yerin en iyi spor salonu dün açıldı her şey olimpik düzendi alışkın olmadığım için ayda yılda 1 bulduğum düzenler vardı :)

Teşekkür ediyorum :)

ysn

kesinlikle dediğin gibi ara verme olayı var:) evde kas gevşeltici ve spreyle bakalım 1 haftaya geçer umarım teşekkür ediyorum ..

5. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Hamlamış kolun o zaman bengay al sür eşofmanını giy üstüne yaksın orayı. 2 güne geçer daha geçmediyse. Ben öyle yapıyorum cok agrım oldumu

kaanmert ve (silinen üye bunu beğendi.
  6. kaanmert

kaanmert Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    hareket ettiremiyorum kollarımı 5 derece anca hareket edebiliyor bu biceps tendon yırtılması belirtileri çok benziyor yaşadıklarıma artık 3 gündür şu ağrıyı çekmekten bıktım yarın sabah hastaneye gitmeyi düşünüyorum :/

Son düzenleme: 3 Şubat 2012
  7. muratmelahat12

muratmelahat12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Ocak 2015 ---
    abi benimde su anda ayni seninki gibi ben 1 ay ara vermistim dun biceps curl barda calistim ve bu sorunla karsilastim kolumu acamiyorum kisitliyor acmami senin ki gectimi die sorucaktim tesekkurler

Sayfayı Paylaş