Dirsek ucundaki büyüme

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve eksenlive tarafından 27 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. eksenlive

eksenlive Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar herkese selam merak ettiğim bir konu hakkında sizlerinde fikirlerini almak istedim sorum şu bodybuilding yapan sporcuların resimlerine dikkat ettiğimde ve çevredemdeki uzun zamandır spor yapan sporculara dikkat ettiğimde dirsekteki kemik ucunun büyümüş olduğunu dışarıya dığru çıkıntı yaptığını gördüm daha sonra kendi dirseklerime bakınca benimde dirseklerimin ucunun çıkıntılı olduğunu fark ettim bende 2 yıldır bu sporu yapıyorum ve daha önce dirseklerin ucu bukadar çıkıntılı değildi .Bunun neden olduğunu bilen arkadaşlar açıklama yapabilirlerse çok sevinirim acaba ilerde herhangibir problem yaratabilirmi bu durum sizin dirseklerinizdede böyle bir durum söz konusumu herkese teşekkür ederim iyi çalışmalar.

2. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    benim dirseğimde çıkıntı falan yok ama çok fena ağrı var.

3. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    eksenlive,

bildiğim kadarıyla dirseklerin çıkıntılı olması durumunun 2 ayrı sporcu tipi için 2 ayrı sebebi var;

1-naturel çalışan, steroidle ilgilenmeyen vücut geliştirmeci için, o bölgeden fazla yağ ve suyun zamanla atılması;

2- steroid kullanan vücut geliştirmecide steroidin, özellikle büyüme hormonunun yaptığı kemikleri uçlardan büyütme etkisi, bunun yanında daha küçük bir etki olarak 1 no'lu durum.

şahsen ben o görüntüyü çok seviyorum, kaslı bir kola yakışıyor :)

Sayfayı Paylaş