Dirsek ile Bilek arasındaki yeri sakatladım

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve onurcalik tarafından 14 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. onurcalik

onurcalik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar 1 hafta önce arka kol çalışıyordum yanlış çalıştığımı farkettim yanlış çalıştığım içinde doğrusundada aynı kiloyu kaldırırım diye ağırlığı bırakmadan ellerimi düzelttim bir indirdim o setten sonra sol kol gitti ağrıyor sol bilek ile dirsek arasındaki bölüm 3 gündür kas gevşetici + ağrı kesici alıyorum ama bir faydası olmadı daha 5 kapsül kaldı kas gevşeticiden toplamda 10 tane var .Spora devam ettim hiç bir sorun yok diğer hareketlerde barla biceps çalışırken baya ağrıyor veya tek dumbell ile biceps çalışırken fena şekilde ağrıyor sizce ne olmuş olabilir çok korkuyorum body devam edemem diye bu yola baş koyduk bir kere yarıda kesmek istemiyorum şuan çok moralim bozuk. Fotoğraflada göstereyim .

Ekli Dosyalar:

• ss.jpg
      ss.jpg
      Dosya Boyutu:
      172,2 KB
      Görüntüleme:
      350
  2. onurcalik

onurcalik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar kolum 2 haftadır böyle jel falan kullanmama rağmen geçmedi hemen randevu almam lazım ortopediyemi alıcam ?

3. gentleman55

gentleman55 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    doktora git aneljezik hap ve krem verir 1 haftada geçer bu sürede antreman yapma

Sayfayı Paylaş