dirsek ağrısı acil yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve onurzengin9931 tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. onurzengin9931

onurzengin9931 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar pazartesi bady başladım 10 kg ağırşık ile başladım hoca ilk gun goğus ve arka kol çalıştırdı. salı gunu dinlendm bu gun dirseğimde bi ağrı var duz tutarken veya bukerken ağrıyor fazla bukemiyorumsol dirseğimdede aşşağı yukarı yapınca çstır cutur sesler geliyor ne yapayım antremana gidiyimmi ??

2. mtbowded2

mtbowded2 Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    ağır başlamışsın gibi geldi. sakatlık olabilir. doktora bir görün ve sonra full body workouta başla.

3. bekir27

bekir27 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    hocam bench press için 10 da sorun olmaz gibi. Bende dun biceps gunumdu ve antreman sonrası sağ dirsegimde aşırı ağrı vardı buzkoydum dun aksam şuan iyi gibi tavsiye ederim fakat yinede arkadaşımızın dediği gibi doktora gorunmende fayda var

4. alifurkan1

alifurkan1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    sakın riske girip devam etmeye çalışma, doktora git, bir kaç ilaç krem verip yollayacaktır ilgilenmez pek. o ilaçları filan sür en az 1 hafta kol çalışma. sonra daha düşük kilolarla ağrı yapmayacak şekilde başla, ağrı olursa tekrar bırak

Sayfayı Paylaş