Direnç Yayı-Barfiks

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve yilmazmert tarafından 25 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yilmazmert

yilmazmert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar. Ben P90x programına başlamaya hazırlanıyorum. Dumbell setim vs. her şey hazır ancak barfiks aletinde sorun yaşıyorum. Kirada oturduğum için duvara monte edemiyorum, kapı barfiksleri de kapılara uymuyor. P90x de bi eleman barfiks yerine direnç yayı kullanıyor. Sizce direnç yayı aynı etkiyi gösterebilir mi?

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Evet o adam aynı işlevi direnç yayıyla yapıyor ama o direnç yayından bulmak zor olucaktır.Kap barfiksim var ve bizde kirada oturuyoruz kapıya 0 zarar veriyor.Adamlar bir sistem yapmış Iron Gym diye yapan marka bir incecik z ye benzer bir şekilde demir var barfiksi tutuyor rahat çıkarıyorum rahat takıyorum.Kapılarda 0 zarar var 2 aydır kullanıyorum.Ama ne dersin koridor barfiksi almak daha iyi gibi çünkü asıla asıla sol taraf biraz daha aşağıya indi çözemedim bu işide :D

3. yilmazmert

yilmazmert Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kapı barfiksinden aldım ancak bizim kapıya uymadı :D Direnç yayı internetteki alışveriş sitelerinde satılıyor yani buldum, ancak barfiksin yaptığı etkiyi yapıyor mu onda kuşkum var

Sayfayı Paylaş