Direk Yumruklar!!!

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Shooo tarafından 29 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Shooo

Shooo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar box'daki direk vuruşları ne gibi çalışmalar güçlendirir direk vuruşlarımı güçlendirmem gerekiyor.

NOT:Kick-Box'a gidiyorum arkadaşlar haftanın 3 günü 3 saat.

2. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    antreman lastikleri oluyo onu duvara bağla sonra yumruk at

3. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    Fitness lastiği gibi bir lastik var onunla gölge boksu yap dumbell ile gölge boksu yap kum torbası döv pençikbol çalış ip atla ya kardeşim senin nasıl kickboks yapıyorsun bunları bizmi söyleyecez sana benim hiç boks salonuna gittiğim yok ama biliyorum bu çalışmaları.Nasıl oluyor bu iş anlamadım senin daha iyi bilmen lazım antrenmanda neler yapıldığını.Direk vuruşlar için omuzlar kuvvetli olacak ağırlık çalışıyormusun peki? omuz çalışmanı öneririm boksta veya herhangi bir dövüş sporunda omuzlar kuvvetli olmalı yumruk omuzdan çıkar çünkü.omuz bilek bacak mide sırt nerdeyse tüm vücudun kuvvetli olmalı sıkı kasların olmalı fazla hacim yapmana gerek yok.Senin hocan yokmu bu arada ona sorsana bu soruyu.Ha birde incline pozisyonunda iken sanki bench press yapacakmış gibi dursun kolların bir sağ bir sol yumruk at yukarı doğru omuzlara vuruyor göğüsede biraz vurur.lateral öneririm.Hız ve kuvveti eşit götürebilirsense karşındakini yıkarsın birisi eksik olursa yıkılırsın savunmada önemlidir müdafaa olmadan hiçbirşeysin unutma sadece saldırıyla olmuyor.kuvvet için ağırlık çalışabilirsin.yumruk gücü için kum torbası çalışabilirsin.Hız içinde pençikbol çalışacaksın.

4. Michaeljai

Michaeljai Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum iple bir kagıt as ve ona direk yumruklar at çok etkilidir ayrıca gölge boksuyla bu işe hallede bilirsin şınav cekersen güçlendirirsin ama Kağıt favorimdir fazla savurma kagıtı dene yumrugu vurunca yırtılana kadar ;)

SiR_Arawn bunu beğendi.
  5. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    never back down 2 tekniği yani michael jai white he :D gerçekten güzel çalışmadır ama keskin yumruk vurmak istiyorsanız bu çalışmayı yapmalısınız keskin ve hızlı yumruk geliştiriyor.Hele michael ın barfiks çekişine bitmiştim süperdi.Asla pes etme serisini izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

SiR_Arawn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş