Dips yaparken koprucuk kemigimi sakatladim.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve jemholie tarafından 23 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    Herkese Iyi forumlar.
    Ben 3 hafta once dips yaparken koprucuk kemigimde agri olustu pek onemsemeyip setlerimi bitirmek istedim cunku arkadasimdada ayni agri vardi gecer normaldir diye devam ettim. Arkadasimda ertesi gunu agri olmadi ama bende biraz sizlama oldu ve sislik oldu sol koprucuk kemigimin ustunde.2 hafta dips yapmadim dinlensin gecer diye agrida azalma oldu fakat bench press sinav gibi hareketlerde agri oluyor hala.Bu arada arkadasim dips yaparken hala agriyor orasi fakat ertesi gunu bi agrisi olmuyor yada sinav cekerken bench press de. 3. haftaya girdik dips deneyeyim dedim agri oldu hoca zaten gecer merak etme zorlama demisti ordaki bi arkadasa sordum oda 1 yildir cekiyormu bu sorunu bench press de agri yapiyor baya diyo simdi endiselendim uzun sure dips yapmicam ve sunu sormak istiyorum agri oluyor bench sinav gibi hareketlerde fakat beni pek rahatsiz etmiyor isin acikcasi yani hareketi yapmama pek engel olmuyor o agri sizce birakayimmi agritan hareketleri bi sure? doktora gozukucem bu aralar anca firsat bulabiliyorum eger ayni problemi yasayan varsa buraya yazarsa sevinirim.

Sayfayı Paylaş