Dips hareketi ve Sonuçlar.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cigabyte4 tarafından 13 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar ben 2 ay önce falan evde vg'ye başladım ve kendi çapımda 5kg dambılımla çalışıyorum :D

2 Ay önce dips hareketini yapmaya denedim parkta ve göğsüm sanki içine göçmüş gibi oldu ve göçtü galiba. ve hareketi kesinlik ile doğru yapıyorum.

her yorulduğum zaman göğüsimin ortasına ağrı giriyor. ve 2 ayın sonunda kendim biraz geliştim ve yine parka gittim dips hareketini yapmaya ve 3 tane yaptım ve her yapışımda yine göğüsüm içine doğru zorlandı ve 3. kestim. arkadaşlar neden bende böyle oluyor sanki göğüs kafesim içeri doğru göçüyor ve bence göçtü ?

sizlerdede aynı şey oluyor mu ?

2. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Gogsunuzu arkaya dogru esnetmeniz lazim. Sirt ustu uzandiktan sonra, bir topu kurek kemiklerinizin ortasina koyup dirseklerinizi kaldirmadan daire cizmeye calisin 3x20 gibi setler yararli olacaktir.

Cigabyte4 bunu beğendi.
  3. yıkılmaz24

yıkılmaz24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    dips hareketi arka kol için mi göğüs mü ? Eğer her ikisi için ise farklı yöntemleri vardır. Resim video alabilirsem çok iyi olur.

Sayfayı Paylaş