dinsizin hakkından imansız gelir.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve efekan tarafından 21 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. efekan

efekan Üye

Beğenileri:
    975
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    KARABÜK
    bugün beden eğitimi dersimiz vardı . bende farklılık olsun diye likralı bişeyler giyiyim dedim body tarzı :D giymez olaydım , , ,

hani öyle ahım şahım bi vücudum yok ama yaşıma göre standartların üstünde olduğumu düşünüyorum . neyse konuya dönelim

arkadaş gelen yapışıyor kola giden yapışıyor gelen vuruyor sırta giden vuruyor tabi bunu yapanlar kızlar , çok farklı bi tepki aldım ,

çok değişik bakıyorlar yani ben nbelli etmiyorum ama anlıyorum bakıp bakmadıklarını yok böyle bişey ya :D

kim uydurduysa kızlar kaslı erkek sevmez yalanını hakkaten gözel sallamış .

arkadaşlar kızlar kaslı erkek sever DENENDİ , TEST EDİLDİ ve ONAYLANDI .

saygılar. :)

wallcroft9'69, Ocensers, SiR_Arawn ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    0
    Benim düşüncem kızlar fit vücutlu erkeklerden hoşlanır diye düşünüyorum iri yarı pek hoşlancaklarını sanmam.
    Seni boş bırakmazlar bence benden söylemesi. Çünkü diğerlerine göre farklısın.

Hymenalos ve efekan bunu beğendi.
  3. efekan

efekan Üye

Beğenileri:
    975
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    KARABÜK
    açarmısınız birazdaha farklısın derken :)

4. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.307
    Ödül Puanları:
    123
    :D neyi açıcak sen vücut çalışıyorsun diğerlerinden farklısın demek istiyor işte

pasha05, Hymenalos ve efekan bunu beğendi.
  5. efekan

efekan Üye

Beğenileri:
    975
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    KARABÜK
    bilmiyorum çok karışık bir yapıları var bu kızların :D

6. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    472
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Kızlar bodici dikkat edin, yazdığım gibi söylüyorlar o ile :D bodici demeye başladı, ilgi arttı. Pek hoşnut sayılmam, bu aralar duygusal bir şey yaşamak istiyorum, cinsel değil :)

Hymenalos bunu beğendi.
  7. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.788
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    ben hala başlıkla konu arasında bir bağlantı kurmaya çalışıyorum.

occaner, enya, NacHo ve diğer 11 kişi bunu beğendi.
  8. efekan

efekan Üye

Beğenileri:
    975
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    KARABÜK
    hemen söyliyim etekleri diz üstüne çekmesini biliyorlar , onlar silahlarını kullanırsa bizde kullanırız bu kadar basit onlar dinsiz se bizde imansızız :D :D :D anladınız sanırım

Ec0 bunu beğendi.
  9. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.788
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    yani onlar seni elleyip kaçmış ve sen bunu onların hakkından gelme olarak nitelendiriyorsun;)

sultanmehmed, Ocensers, Ec0 ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  10. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    443
    Ödül Puanları:
    0
    hihihihi :lol:

11. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    İşte liseli bulundu böyle fırsatları tepme yazık olur ileride pişman olabilirsin kızlar gelip öyle yapıyorsa sende rahat ol hiç bişeyden çekinmene gerek yok aklına geleni söyleyip yapabilirsin zaten bunlarda onu bekliyorlardır affetme :D

12. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    274
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar konu açan arkadaş gelişim döneminde ve 15 yaşında.
    karşısında kız kardeşlerimizde o yaşlarda dikkatinizi çekerim.

konu ister istemez cinsellige kayıyor cünkü :)

yanlış anlaşılmasın yazdıklarım.

Ocensers, Lady.V.Vivien ve ZeusS_ bunu beğendi.
  13. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.924
    Ödül Puanları:
    0
    Kadınlar kaslı erkek sevmez dünyanın en büyük yalanıdır!

Ben şimdiye kadar hiçbir müsabık sporcunun eşinin yada kız arkadaşının "çok iğrenç ben fit istiom bunları küçült biraz" dediğini duymadım şahit olmadım :D

zrb20, efekan ve Ec0 bunu beğendi.
  14. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    329
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    lisedeyken sınıf arkadaşım bir kız, sınıftaki çocuğun kollarındaki damarları görünce kendinden geçmişti. ''aaaahh kan akışını bile hissedebiliyorum'' falan diyordu çok gülmüştüm haline. onu hatırladım bir an:D

Son düzenleme: 22 Şubat 2012
    sultanmehmed, Ocensers, ---RamSes--- ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  15. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.786
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ya benım nedne bole cevrem yoktu ya lısede :(

ben lıseye basladım baya zayıftım 72 kg falandım kızlarla evet yıen cok ılsıkım oldu ama hıc bole ayy ne gzuel zayıf dıyen olmadı

lıse 2 ye gecınce baya bır kılo almaya basladım spor falan derken bu kez yıne kızlrla aram ıyıydıde yok yıne ole baksana ya ne guzel kaslı dıyen olmadı bu kezde kızlar ıyy ya Danny bıraz kuculsene der oldular bu arada kılom 85 falan kolum ıcler acısı 38 mı ne :)

lıse 3 e gectım kılom oldu 95 kzılarla aram hala ıyı ama bu kez de her kız ıyy ya ayı gıbısın senın yanında kucuk kalıoruz der oldu :)

dedımkı lıse sonda defıne olım de gorun sız :) gıttım defıne oldum ama ınanılmaz bır durumdayım cunku yag oranımı tek sefere mahsus %6nın altına dusurdum kı kollar bosverın butun gogusum karnım bıle damarla doldu gttık bı gun yazdı kızlar falan havuza cıkardım ustumu herkes ıyy ya bu ne bole her yerın damar olmus hem akrın kasların cok bıcımsız der oldu :)

dedımkı kendıme olum bunun vucudla alakası yok senın olayın farklı kızlar ıyyy dıyor ama senınle bırlkte olmaya devam edıyorlar yanı sneı begenmıyorlar ama senın farklı bır yanındna etkılenıp sneınle devam edıyorlar ıste dostla ro gun bugundur ne yag oranıma ne de ole kas oranıma dıkkat ederım yer ıcer arada spor yaparım dıs gorunusume pek ozen gostermem ne bulsam gıyerım asla gıdıp bır kota 150 tl vermem ama hala lıseden kalma durum olan kzılarla aramın ıyı olması durumu devam edıyor :) kımısı seytan tutyu dıyor kımısı bask asey ama benım hayatımda kızlar hep oldu

ama arkadas bnedne benımde kımse koluma gırmedı ya lısede yau bende bole anlatmak ısterdım yanı baba lısedeyım bı tgun beden dersınde herkes bana hayran kaldı yok yau benım anılarım yok ole

beden dersıyle ılgılı tek anım slovenyada lıse 3 te kızların gazıyla soyunup derste bayan hocanın onunde defıne halde poz vermem ve bayan beden hocasının hayran sekılde bnı ızlemesı sınıfca herkesıun benı alkıslaması ve aynı hocanın benı derste soyundu dıye dısıplıne verıp mudurden dayak yemem ve 13 gun uzaklastıma almam ama buda kotu anı ya :( a bı anım daha var beden dersıyle ılgılı ama onu buradn anlatamam belkı ıstanbul geleneksel bulusmalarından bırınde eger ısteyen olursa anlatırım :)

Kolega, sultanmehmed, zHeMpa ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  16. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    0
    Şöyle açıklıyım sınıftakiler spor yapmadıkları için ya şişman ya zayıf yada biraz iricene ama sen sırf kas olduğun için haliyle dikkat çekiyorsun.Spor salonunda vardı çocuğun vücut çok manyak bir şeydi yani nasıl diyim 18 yaşında mankenlik vücudu var. Arada görüyom yolda 2-3 kız geziyor hep habire başka kızlarla görüyordum.
    Kısaca o avantajını değerlendir başkaları sana özenirse o dikkat azalır yavaş yavaş.

17. efekan

efekan Üye

Beğenileri:
    975
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    KARABÜK
    sanırım çoğrafya ya göre kızların düşünceleri değişiyor B elkide ülkenin bölgelere ayrılmasında bu da etkili olmuştur değip güzelce saçmalamak istiyorum :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:20 ----------

kesinlikle sınıfı bırak basket takımındaki bir arkadaş hariç vücud diye bişey yok erkek lerde kemik+yağ+damar vb . :D gerçekler bunlar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:23 ----------

hiç olmazsa fikrim oldu onlar hakkında biz erkekler yan yana gelince ne konuşuyorsak onlarında konuştuklarını tahmin edebiliyorum . :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:26 ----------

bende kötü bişey söylediğimi düşünmüyorum sayın oktayd .

18. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Vay be abi sende bizdensin desene hüzünlendim he anılarım geldik aklıma anı deyince böyle güzel şeyler gelmesin kimsenin aklına pişmanlık üzüntü keder ne ararsanız var :)

Danny Boy ve efekan bunu beğendi.
  19. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle öyle sınıfta veya okulda kaslı biriysen özellikle fit vücut çok dikkat çekersin diğer erkekler kıskanır bile kendilerine bakarlar seni hayal ederler.
    Bizim okulda ben dikkat çekiyordum ama ne yazık ki okulun %99 u erkek :( 4-5 tane kız var açıkcası dikkat çekiyordum özellikle kolda ve bilekte.
    En çok dikkat çekeceğin yer plajdır hele tek kaslı kişi sensen. Herkes sana bakar.

20. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    Anadolu Teknik okumanın bir dezavantajıda bu sanırım. :D

efekan bunu beğendi.