Din olarak zorlama

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Rephaim tarafından 11 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Rephaim

Rephaim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bunu buraya yazmak istemezdim ama 3-4 hukuk sitesine üye olmak istedim ve olamadım o yüzden umarım bu forumdan bilgisi olan birileri çıkar.Ben dindar bir insan değilim namaz kılmam yada sohbetlere gitmem benim yaşıtlarımda ve fiziken benden çok geride olan bir kişi 2-3 keredir küpeni çıkar saçını kestir sen çıkarmazsan ben koparırım o küpeyi tarzında sözlü tacizlerde bulunuyor bişey söylemiyorum çünkü benim için kavga son çaredir fiziksel zarara uğramadığım sürece şiddeti tercih etmem.Bu şahıs benle namaza geleceksin içtiğin şeyleri içmeyi bırakacaksın sohbetlere geleceksin vb zorlamalarda bulunmaya devam ediyor tabi bu zorlamalar arkadaşlarıyla birlikteyken ben bu kişiyi savcılığa şikayet etsem bir sonuç alabilir miyim varsa başka önerileriniz var mıdır ?

2. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Sonucu bırak kaale alınmazsın.. Anlattıgın konuya gelince biz insanlar zaten bu yüzden farklıyız "kendi düşüncemiz, kendi inancımız, kendi irademiz var ' problemin çözülür mü bilmem ama o kişinin bilmesi kereken sey seni yöneten sen ve iraden olabilir baskası değil

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. Rephaim

Rephaim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sosunaverenso anlayabilecek kapasitesi olsa anlatacam ama kapasite yok şimdi davacı olsam ve sonuç alınmasa bu kişi daha rahat davranacaktır o zamanda onu incitmek zorunda kalıcam ve aileme bela olabilecek bir tip başka nasıl kurtulabilirim?

4. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Lafdan anlamaganın hakkı köteltir :D bu cumle geliyor kardesm sadece aklıma, baska fikri bilgisi olan yardımcı olur burdan :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    ses kaydına vs. alabilirsen bence bir şeyler başarabilirsin.Ben 2 yıldır ateistim ve kendimi bulduğumu söyleyebilirim.:D Din hakkında bir şey kafana takılırsa sor ama hukuki süreç için bir tek bu aklıma geldi. Bir de bodyforumtr üyesisin iki çaksan okkalı yerde bence :D

6. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    İslam dininde zorlama olmaz ,bir insanı iyilik güzellikle teşvik edersin her müslümanın görevidir İslamı tebliğ etmek fakat sana bu şekilde yaklaşması yanlış seni kazanacaklarına daha çok soğutmuşlar.
    Senin sorunun cevabı açık net bu kişiye hukuki yollardan bir yaptırım uygulatamazsın.Yazdıklarına dayanarak sana kabadayılık tasladıkları sonucuna vardım ben .

7. Hayalet-

Hayalet- Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    2
    arkadasim birazda agir abi olmak gerek
    hic bisey yapmasan veya yapamayacak olsan bile gelmiyorum lan hadi napacan?diye dikel karsisina bakalim napabilecek?

fiziksel olarak ustunsen ittir bagir biseyler yap iyice sinecektir ve birdaha bulasmaz.eger oda sana biseyler yapmaya ittirmeye kalkarsa zaten kavga baslar sende onu yer gecersin

kavgaya girerken asiri bi heyecan korku oluyor diyosan bogazina yapis.ciddiyim.yani kavga benim icin en sin caredir yok seviyeyi dusurmeyelim yok anlasa anlaticam yok savciliga suc duyurusu falan entel dantel isler yapmayalim lutfen beyler ortalikda kiz gibi gezmeyelim

cak agzina iki tane.belki dayak yersin.ama en azindan bidaha emin ol gelip sana bulasmaz.

aksi takdirde senin daha coook zor yollarin var ben sana soyliyim.sen sindigin surece en kalitesiz adam bile ustune gelir.

sosunaverenso bunu beğendi.
  8. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    yaşın kaç ve nerde yaşıyorsun bu olaylar nerde başına geldi ?
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Şubat 2014 ---
    kaba kuvvet benim için son çözüm demişsin bence bidaha düşün. Kendini savunmak kötü bişey değil biri sana ters konuşuyorsa sende ona ters ol kendini ezdirme . çinçinde felan mı yaşıyorsun anlamadım ne dediğini ?

9. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Evet evet islamda zorlama olmaz bi arastirsana biz turkler nasil musluman olduk? Araplar 500 agac boyunca erkek ve cocuklarin cesetlerini astilar kadinlari sattilar oyle musluman olduk misyoner falan degilim ama yanlis gorunce duzeltirim

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Hayalet- bunu beğendi.
  10. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Özgür tipik ateistsin atlama konuyu bulandırma kimse gelip sana karışmadı gelip sende millete karışamazsın.
    Sana gelince kardeşim böyle insanlara müslüman demek içimden gelmiyor. Bence sen sert tepki vermelisin sonuçta başın eğildikçe o güç bulucaktır.

11. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Sadece yanlisi duzelttim kardesim icimde kalmisti afedersin :)

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

12. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

- Forum Kurallarına Uymayan İçerik
    Kural Maddesi : 9.2. Irkçı, politik, dini baskı içeren ve cinsel tercihleri içeren konular açmak, mesajlar yazmak yasaktır. (Avatar, imza ve kullanıcı adları da bu kurala tabidir. Siyasi parti /oluşum, dini ya da ırkçı amblem ve logolar-resimler kullanmak yasaktır. Kural ihlalinde ilgili materyal üyeye bilgi verilmeden silinecektir.)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

boksbody bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş