Dimitar Dimitrov - Bulgar Ronnie

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve Crespo tarafından 5 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. ozgur@

ozgur@ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    dimitar sofyada calistigim salonun sahibi haftada 2 3 kez geliyor idmana, ona yakin hacimde insanlar surekli orda oldugu icin pek dikkat cekmiyor bulk zamanlarinda , ama define oldugu zamanlar fena:D amator calisan biri olarak yanimda calismasindan hic hoslanmadim :D:D kiz arkadasiyla geliyor idmana ve bacak calismak icin salonun diger bolumune gectiginde kiz arkadasi yalniz calisiyor onu kesenler bakiyorum bir sure sonra artiyo adam iceri girdigi gibi hepsi saga sola dagiliyo bence gerekli bir icgudu :D

2. yavuz88

yavuz88 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bulgaristandan dünya şampiyonu çıksa inanmam. adamların herşeyi gibi vg cileri de sahteymiş gibi sanki :)

3. fehmican

fehmican Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    böyle bir adamla idman yaptığın için çok şanslısın bence.Antrenmanları hakkında bilgi verebilirmisin bize?

4. ozgur@

ozgur@ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yavuz onyargili yorumunu bulgaristan hakkinda bilgi sahibi olmadigin icin birsey soylemiycem, kulaktan dolma soylemlerle hareket etmemeni tavsiye ederim, fehmican Dimitarin idmani hakkinda pek bilgi vericek kapasiteye sahip degilim su anda dikkatli takib etmedim acikcasi, zaten kendi idmanima yogunlastigim icin , ama diyebilirimki dimitardan cok daha kutleli ama bulk olan insanlar calisiyor salonda ,az once geldim salondan yine arkadaslariyla calisiyordu oda ,firsat bulursam idmani hakkinda sorguya cekicem kendisini yakinda:)

Sayfayı Paylaş