Dilde ve Vücutta uyuşmalar

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve haydudd tarafından 13 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. haydudd

haydudd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar daha önce hiç protein tozu kullanmamıştım 2gündür muscletech %100 premium whey protein plus kullanıyorum ilk gün 2 ölçek içtim dünde 3 ölçek koymuştum shaaker a arkadaşlara ayırcağımiçin %70 ini içtim geri kalanına arkadaşlar içti idmandan sonra hiçbir sorun yoktu eve gelince tavuk felan iyi beslendim akşamda başm çok ağrıyodu parol ile birlikte kahve içtim (bu daha öncede yaptığım birşeydi)gece saat 1-2 gibi dilde bir uyuşma başladı daha sonra kendimi hiç iyi hissetmedim hertarafımda bir uyuşukluk vardı kafam uyuşmuştu dilim kalkmıyodu korkmaya başladım araştırdım ama böle bir sorunu toz yapmaz diyorlar daha önce böyle birşey yaşayan varmı sebebi ne olabilir.

karaciğeri çok yormuş olabilirmiyim nasıl engel olurumbuna tozuda kullanmak istiyorum bugün içmicem yarın 1 ölçek almayı düşünyorum

birde araştırma yaparken protein tozları iç organlarda büyüme yapıyor diye duydum çoğu yerde nekadar doğru ve bu organ büyümesi nekadar fazla

2. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim yek ölcekte kaç gr protein var öenegin 20 dersek bilmiyordumd a

3x02: 60 eder antraman sonrası en fazla 30 35 gr protein almaz lazım karacigeri bayagı yormuşşundur

Sayfayı Paylaş