1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Dikdörtgen vücut

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve salvadore_xp tarafından 8 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. KasYığını

KasYığını Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hocamız dogru döylemiş.amacını önce yağ yakmak olmalı.önce yaglardan kurtulalım,yemeği hep yeriz değilmi :)
    yani benim anlatmak istedigimi hocamız anlatmış tebrik ederim.iyiakşamlar

2. FitnessMasteroftheDuguL

FitnessMasteroftheDuguL Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitnesscı
    Eklemek isterim ki; jinekomasti olduğundan bu memeler iflah olmaz gibime geliyor.Benim öğrencilerimden birinde bu vardı.Genç ile yaklaşık 8 ay uğraştım ancak bir değişim olmadı.Daha doğrusu çalıştıkça kadınsı bir görünüm oldu.Çalıştırdığıma ve çalıştığına pişman oldu. Sen bilirsin ama çalışma derim.Haksız mıyım hocam ?thums:

3. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Değerli hocam, bilgilerini kesinlikle dikkate alıyorum. Bu resimleri koyyduktan sonra 3ay dah gencti. Jinekomasti operasyonu da geçirdikten sonra, gögüslerim gayet güzel oldu. Özellikle kanat+gögüs+omuz çok iyi durumda. Tek problemim karın kasları. En yakın zamanda yeni resimleri ekleyeceğim. Bahsettiğiniz yanlardaki yağları şuan twips ile biraz daha eritmiş durumdayım.

Saygılarımla.

4. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Yeni resimler

Bu da pek yeni değil; jinekomastili son fotograflarım. Bu fotograflardan bir hafta sonra ameliyat oldum. Bu fotograflarda 86 kg'yum.

5. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Resimlerim:

6. piteagles

piteagles Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kanatların ve kolların gayet güzel ama bence ev çalışması olarak değilde salona gitmeyi düşünsen daha güzel gelişimler saglıyabilirsin. bu arada yeni ekledigin resimleri göremiyorum

7. emirturk

emirturk Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Hahahaha dikdörgen vucud deyince bende kütük gibi birşey bekliyordum.Dostum inan bana vucudun anlattıkların doğrultusunda değerlendirildiğinde gerçekten çok iyi güzel bir antrenmanve beslenme programı ile mükemmelleştirebilirsin.Şimdiden başarılar bu arada vücudun dikdörtgen çok üçgene yakın bu kadar mütevazi olma.

8. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Vallahi bende dikdörtgen deyince dedim ne görecez acaba, Picasso'nun kübik eserleri gibi bir vücut bekliyordum :D
    Gerçi dikdörtgen çok yanlış bir tanım değil, üst geniş, belde geniş, dış hatlardan kare ya da dikdörtgen görüntüsü.

Bence yapman gereken, yağ yakımı, kas kaybederim diye korkmadan, kalori alımını azalt ve şu vücudu bir temizle, bunu ne olur yap.
    Ben geriye dönebilsem bunu çok önceden yapardım, omuz, sırt seni giyimliyken fazlasıyla kurtarır, ama gerçek gelişim için önden bir temizlik yapıp sonra temiz kütle arttırımına gitmeni öneririm.
    Küçülücem diye bu işi erteleme, ve giyimli halin durumu çaktırmadığı için milletin iyisin hoşsun lafına aldanma, vücutçu adam gerçekten sıradan adamdan çok daha yağsız ve temiz olmalı vucüt olarak, haydi diete ;)

salvadore_xp bunu beğendi.
  9. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Sevgili Karasan, seni buralarda görmek ne güzel. Doğru söylüyorsun. Dediğin çok doğru; ama bu resimler güncelliğini yitirdi. Bugün tartıldım 87 kiloyum. 180 boy. Göbek çok az. Hatta sıkınca baklavaların yerleri bile belli oluyor. Resimlere bakımca gerçekten dediğin doğru. Ama temizliğim tam olarak bitmiş değil. Aslında dediğin gibi, omuz ve kanatlardan iyi hacim aldım; onları kaybetmekten korkuyorum. O yüzden dietim de pek diyete benzemiyor. Bugün yeni resimler ikoyacağım. Kendi çağımda 1-2 temizlik yaptım diye düşünüyorum :D

10. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Yeni resimler.

İşte yeni resimler. kolu yeni ölçtüm, 40 cm çıktı. Ama resimde daha ince duruyor. Herhalde kolun geneli kalın olduğu için anlaşılmıyor. Acele geldi biraz. Fikir ve önerilerinize ihtiyacım var.
    Saygılarımla.

Ekli Dosyalar:

• ererere.JPG
      ererere.JPG
      Dosya Boyutu:
      23,1 KB
      Görüntüleme:
      419
    • erere.JPG
      erere.JPG
      Dosya Boyutu:
      27,7 KB
      Görüntüleme:
      420
    • er.JPG
      er.JPG
      Dosya Boyutu:
      23,5 KB
      Görüntüleme:
      419
    • edede.JPG
      edede.JPG
      Dosya Boyutu:
      26,1 KB
      Görüntüleme:
      374
  11. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Herhangi bir supplement kullanmadım; daha doğrusu kullanamadım. İhtiyaçlarımı sürekli yemeklerden karşılamaya çalıştığım için; proteinin yanında bol karbonhidrat ve yağ aldım sanırm. 3 ay önce jinekomasti ameliyatı geçirdim. Sırt çalışırken ucunda ve liposuction giriş yerlerinde acılar oluyor. Yeni resimlere dikkatli baktığınızda izlerini görebilirsiniz.
    1 cm de boy atmışım sanırım. O yüzden önceki resimlerde 1.79 yazıyor boyum. Hiç bacak çalışmadığım için bacak resimleri koymadım. İlk defa dün bacak antremanı yaptım; bundan sonra yapmayı planlıyorum.

12. Ferhat AYDIN

Ferhat AYDIN Yeni Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    Üçgen vücut istiyorsan ağırlık vermen gereken bölgeler Göğüs-Omuz-Sırt ... Diğer bölgeleri de unutma fakat bunlara daha fazla yüklenmelisin. İnşallah kısa bir süre sonra Üçgen vücut şeklinde başlığını görürüz.

13. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Bu fotografları çekerken fotograf çekme özürlü bir insan olduğumu da anladım. Sağ dön sola dön. Bir türlü istediğim pozları veremedim. Özellikle elde telefon varken ve salondaki insanların gözleri sendeyken fotograf çekmek inanın çok zor oluyor.

14. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    bu spordaki hedeflerini bilemiyorum ama "üçgen" olmak için bence göğüs ve omuzu büyütmek yerine miğde ve beli inceltme yoluna gitmelisin!

önümüz zaten yaz üç ay içerisinde sıkı bir cardio ve diyet programına girdikten sonra "inşata" kaldığın yerden devam etmeni öneririm.

15. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Öneriler ve bilgilendirme için teşekkür ederim. 2. saydadaki resimleri bakabildin mi? Biraz gelişme kat etmiş hissediyorum kendimi. Onlara da bakıp görüşlerini belirtirsen daha mutlu olurum.

Elbette cardio ve diete devam. Beli inceltme ve abdominal bölgeyi geliştirme çalışmalarına devam ediyorum.

16. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    evet, ikinci sayfadaki resimlerde miğde bölgesinde gözle görülür bir gelişme var. ayrıca jinekomasti operasyonuda yağ oranının daha düşük gözükmesini sağlamış.

sanırım öğrencisin, önümüzdeki üç ay konsantrasyonunu bozucak herhangi bir engelin de yok ( bütleri hesaba katmıyorum :) )

bu ciddiyet ve konsantrasyonla devam edersen üç ay sonra bambaşka bir vücutla arzı endam edeceğine inanıyorum..

salvadore_xp bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş