diet listesi + supplement kullanımı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Push-Up tarafından 22 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Push-Up

Push-Up Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bir cok baslik actim artik bu son olsun diyorum herseyi teker teker yazıyorum.Yasim 15 boyum 166 kilo 60 göbek deliği hizasından ölçü sabah 86 cikti.Sporu 3/4 ay amotör olarak düzensiz calistim yag yakacacagimdan haberim yoktu yaglarin kasa donüstügünü inanıyordum boşu boşuna kendimi yordum taki gerçeği öğrenene kadar.Simdi spor salonuna yazildim.Bu işin 1 numaralı kuralı sanırım beslenme simdi diet listemi sizlerle paylasicam

07.00 uyanış
    07.15 45 dakika yoğun tempo cardio
    08.15 Omlet(3beyaz 1 sari + 50g lor+30g kasar) + 50g light peynir + 50g fıstık + 500mg c vit + omega 3
    12.30 100g yulaf + 200g yoğurt hemen ardindan 200g yakin tavuk veya tavuk ciğeri
    14.00 1000mg carnitin
    14.30 Agirlik idmani + 45dakika cardio
    İdman arkasinda hemen 1olcek whey protein(genrise whey cikolatali)
    18.00 200g tavuk + salata + 100g yoğurt + 50g lor
    Bu saatten sonra su hariç birseyler yemiyorum içmiyorum.
    Gunluk su tuketımım 4litre.Hedefim yaz sonuna kadar 86cm olan göbek deliği cevresini 70 altina çekmek 7/8kg yag yakmak.Hedefler buyuk fakat imkansiz değil.

2. Dean Winchester

Dean Winchester Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yatmadan 2 saat önce son öğününü al kardesim kaçta yatıyorsun ? aç karnına uyumak da iyi degildir .

-Biraz da yüzme yapsan 2-3 gün haftada yaz sonu kışa müthiş bir giriş yaparsın

3. Push-Up

Push-Up Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    18.00 gibi disari cikiyorum saat 10 gibi evde oluyorum bu saatte son öğün koyulmaz gibime geliyor.Hem zaten gece birseyler yiyip icmeyenlerin %30 daha hizli kilo verdigini duymustum.Yüzme malesef yapamam.Zaten parayi babamdan aliyorum oda 70TL salon parasi supplementleri kendi biriktirdiğim paradan aldim.Termojenik kullanmak istiyorum fakat 18 yas altindayim bir sakincasi olurmu?

4. lasthunter

lasthunter Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yemek duzenin guzel bu yaşta termojenik kullanma bence ancak carnitine 1000mg yeterli oluyo mu etki gorebiliyomusun yani bence multipowerin 1800mg olanı var o daha guzel olur yanında cla diyemiyorum çünkü kullanmadim bide etkisi tartisildigi icin o konuda bisey diyemiyorum.

5. Push-Up

Push-Up Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Su 3 gunden beri sol gogusumde agri var doktora gittim kan tahlili ekg akciger grafisi cekildim.Hic bir sorun yokmus kalple ilgili. Ergenlikle ilgili kas ağrısıymış fakat hala agri var bu saatten sonra korktum ve l-carnitine almaktan dahi vazgectim.Kendimi toparlayıp bir an once spora donmek uzere hoscakalin arkadaslar

Sayfayı Paylaş