Diet Listem İçin Görüşlerinize İhtiyacım Var !

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Mert Balkar tarafından 21 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Mert Balkar

Mert Balkar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Boyum 1.76 Kilom 82. Malum yazın gelmesiyle hem antremanlardan hemde dietten birazcık uzaklaştık. Şimdi tekrardan kendime bir düzen kurmaya karar verdim. Yeni bir diet programı ve düzenli antremanlarla arzu ettigim ölcülere kavuşacagımı umuyorum. Siz forum arkadaşlarımın bu noktada fikirlerini almak istiyorum. Aşagıda bir arkadaşımla beraber hazırladıgım diet listesini yazdım bunun yanında haftada 3gün agırlık idmanı ve 1-2 günde kardio idmanı yapmaya çalışıyorum. Bu noktada bana dietimle alakalı vereceginiz öneriler olursa çok sevinirim. Gramaj olarakta ölçü koyarsanız işimi daha kolaylaştırmış olursunuz. Şimdiden yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim.

*Saat 8:00 Sabah kalkınca 2 Bardak Su

Saat 8:30 Öğün 1 : Nesfit yada Yulaf + Whey Pro Shake
    ŞİRKETTEYİM Saat 10:30 Öğün 2 : 6 Yumurta Beyazı
    ŞİRKETTEYİM Saat 12:30 Öğün 3 : 1 Yeşil Elma
    ŞİRKETTEYİM Saat 14:30 Öğün 4 : Prinç Lapası + 1 Parça Tavuk Göğüs
    Saat 17:00 Öğün 5 : 1 Adet Muz + 2 Winstrol + 2 Amino 2700
    Saat 18:00 İDMAN

( İdman öncesi bir çay kaşıgı creatin. İdman arasında 2 Amino 2700 ve idman sonrası 2 Amino 2700 + Whey Pro Shake + 1 Çay kaşığı Creatin)

Saat 19:30 Öğün 6 : Kuru kayısı
    Saat 20:00 Öğün 7 : Ton Balıklı Salata veya Tavuk Izgara
    Saat 21:30 Öğün 8 : 1 kase Yoğurt + Az kuruyemiş veya Lor Peyniri

*Ayrıca Günde 3 lt Su tüketimi
    Not: Winstrol burada ne arıyor diye soran arkadaşlarım için bir açıklama yapim dedim, bi şekilde elime 60 tablet geçti ve bende kullanmayı düşünüyorum.

Sorular
    1) Elimde Animal Pak var yogun idman yapacagım günler alsam faydası olurmu ve ne zaman alınmalı?
    2) Elimde 2 kutu EAS multivitamin var ( 24 VİTAMİN İÇERİYOR ) kullanmama gerek varmı bu diet programında, faydası olurmu ve kullanıcaksam nasıl kullanmalıyım ? ( 2 sabah 2 yatmadan alınması söyleniyor)
    3) L-Carnitin ile dieti desteklemelimiyim ve eger desteklemeliysem hangi ürünü ne şekilde kullanmamı tavsiye edersiniz?
    4) Kullandıgım supplementlere ek olacak yada çıkarılmasını düşündünüz neler var?

2. Mert Balkar

Mert Balkar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kimse yorum yapmak istemiyor sanırım :) ?

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    kimse neye göre yorum yapacağını bilmediğinden yorum gelmiyor antremanınız girdiğiniz kilolar . ayrıca Winstrol depot dikkatimi çekti ?

4. Mert Balkar

Mert Balkar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Söyledigim gibi haftada 2 kardio yapıyorum ve 3 te agırlık çalışması, çift bölge olmak üzere. Agırlık olarak kaldırabildiğimin maximumunu kaldırmaya gayret ediyorum ama bunuda pek kafama takmıyorum,hareketi nizami yapmak ve temiz bi vucuda sahip olmak benim amacım. Şuan kilo fazlam var ve sormak istedigim soru diet listemin sizce dogruları ve yanlışları nedir? Winstrol dedigim gibi bi şekilde elime geçti, şu an kullanmıyorum duruyor. İlk mesajımda yazdıgım 4 sorunun cevabını ve diet listem hakkında kişisel yorumunuzu ve kritiginizi katarsanız bana yardımcı olursunuz. Şimdiden teşekkür ederim.

5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Winstrol kenarda dursun. Oyle aliyim deniyim denecek bir sey degil oral steroidler zarar bakimindan yuksektir. Araya koyayim deneyim demeyin. Multivitamim hapi degil cunki.

6. Mert Balkar

Mert Balkar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

Haklısınız, zamanında hırs yapıp süreci hızlandırmak adına bu tarz zararlı yollara başvurmaya karar vermiştim, winstrolü de o zamanlar edinmiştim, bir kaç farklı steroidle kombine edip kullanırım diye ama şu an kullanmaktan vazgeçtim, bi şekilde elimden çıkarmaya karar verdim.

Sayfayı Paylaş