Dianabol

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve EdgeVII tarafından 9 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Dianabol kullanmayı düşünüyorum , 170-172 boy 70kiloyum , yaklasık 13-14 sene spor hayatı geçmişim(body building değil futbol) var fakat 2 sene aradan sonra 6 aydır düzenli vücut geliştirme yapmaktayım.
    Kaç haftalık kür uygulamalıyım ilk kullanışım, ve dozajları nasil olmalı

2. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    53
    sadece dianabol ile kür olmaz! forumu araştır biraz örnek kürler var.

3. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Kürden ziyade ufak bir destek kıvılcım olsun diye kullanmak istiyorum olmaz mı ?

4. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    53
    şuana kadar ne derece supplement kullandın bilmiyorum. ama ilk olarak creatine gibi arginine gibi performans artırıcı ürünleri tavsiye ederim. örneğin bsn no-xplode tarzı ve ya xpro likit amino tarzında

5. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    toplam 1000gr creatine 5000gr protein whey , 500ml sıvı amino - 250 tablet başka bir amino twinlabin , 1000gr gainer , 5 ölçek superpump250 kullandım.. benim amacım biraz patlama yapmak zira 5 haftadır gelisim yok, hocam su kaybedip adale yaptığımı söylüyor ama gelişemiyorum beslenmeme dikkat etsemde

6. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    Vücut geliştirmede 6 ayda ne beklediniz göremediniz? Öncelikli olarak bu sorunun cevabını kendi kendinize verebilmelisiniz.Dianabol hakkında forumda birçok başlık mevcut.Ama kısaca bahsedecek olursam.Kullanımında vücutta çok fazla su tutuyor bu kişiye büyük moral vücutta iri bir yapı meydana geliyor.Ancak bıraktıktan sonra kısa bir süre içerisinde suyu vücudunuzdan attığınızda moral bozuklugundan başka birşey kalmıyor.Testesteronu %55-60 düşürdügü içinde çok tavsiye edilmiyor.Jinekomasti riskide epeyce yüksek.Daha detaylı bilgi için;
    http://www.bodyforumtr.com/vbforum/dianabol-methandrostenolone-anabolics-2007-t8252.html

7. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    53
    daha çok yolun var bu sporda. BU SPOR SABIR İŞİ!

8. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Uslubunuza dikkat edin BuRaKxX

9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.565
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    dianabol ile bol su tutarsın ve kendini aldatırsın.5 ölçek yerine sistemli şekilde whey ve sp250 takviyesine devam etsen daha fazla fayda görürsün.dinlenme ve beslenmedeki eksiklerini giderdiğin müddetçe gelşimin devam eder.

m.o.k bunu beğendi.
  10. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Sp250 sadece performans arttırmak için kullanılmıyor mu? Gelişime etkisi tam olarak nedir? Biraz araştırdım 10kg alındıysa 6 hafta sonunda 4 kilosu muhafaza edildiğini okudum ne kadar doğru bilemicem ama 4 kg bile benim içinyeterli zaten hedefim 75 kg.

11. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    10mg lik tabletler 50x elime geçti.. Günde 3 tabletten yaklaşık 2.5 hafta sürüyor bu süre yeterli olur mu yoksa bir 50 tane daha alip 5 hafta mı yapmalıyım ? bide kullanım sırası ve sonrasında hangi koruyucu ilaçlar vitaminler kullanmalıyım

12. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    dianabolde 4 kgyi nasıl muhafaza ettiklerinide okudunmu kullananların 6 aylık gecmişi olan biri nasıl oluyorda gelişim kazanamıyor dianabollede kazanamassın o zaman sadece protein sentezin artar belki kür sırasında biraz daha kaslanırsın ama bıraktıktan sonra kendi steroidinide üretemiyor olacak vücut aldıgın kilolar gidecek beslenmen eksik muhtemelen dianabol kullandıgın zaman beslenmene dahada dikkat etmelisin 6 aylık bir vücutcu neyin gelişimi sana yetmedi? karacigerine zarar verir dianabol 6 haftadan fazla kullanılmaz...

13. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    73
    6 ayda ton balığı tavuk göğüsü ve makarna seni uçuracakken dianabol niye ?

Al protein tozunu al bi nitrik oksit düzgünce beslen erken yat gece uykusunu uzun tut miden hiç boş kalmasın yumurta ye süt iç antremanda hayvan gibi çalış gelişmemen gibi bi ihtimal olamaz.

Dianabol için daha çok erken.

14. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    dachosen zaten bol bol dediklerini yaptım 22kg aldım güzel hacimlendim ama 1 aydır inan gelişme yok,beslenmeyede dikkat ediyorum ama uyku biraz sorunlu geç yatıp geç kalkıyorum ama 10 saat uyuyorum fix.

Bide bu nitrix lerin gelişime etkisi nedir? Sadece antremanda odaklanma etkisi yokmu? Merak ediyorum guardbody de sp250 ye devam et diye önerdi, tam anlamıyla etkisi nedir bunların.

Bide şöyle sorayım bu 10mg dan 50 tablet kullansam ne gibi zararları olur ? Koruyucu ilaçlarla beraber kullandığımda.

15. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.786
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    madem ılla kullanıcam dıyorsun burda sana verılmesı gereken tavsıye zarraı kullanma falan olmmalı

50 tablet yetmez kur ıcın

kullanım olarak pıramt gıdebılrısın yanı gunluk 20mg ıle baslayıp 40 mg cıkarıp sonra da tekrar 20 ye dusup bırakabılrıısn gıbı mesela 20-30-40-40-30-20 gıbı bence kurune testosteron ekelrsen cok daha ıyı olucaktır haftalık sabıt 500 mg testosteron cok ıyı olur her gunde b kompleks vıtemın ve multıvıtamın alırsın

EdgeVII bunu beğendi.
  16. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Aslında tabiki kullanmak istiyorum, ama bazı kullananlar hibçir yan etkisi olmadığını söylüyor, bazıları ise olduğunu. 20mg 30mg ile 2.5 haftalık bir kullanım -gerekirse koruyucu ilaçlar yada testesteronda alırım sorun değil- kadın memesi denilen şeyi ortaya çıkarır mı bilmilyorum, ve en önemlisi bu süreçte koruyucu olarak neleri kullanmam gerektiği ve testes in şart olup olmadığı, yan etkileri minimum etkiyle yaşamak istiyorum

17. Burzum_^^

Burzum_^^ Üye

Beğenileri:
    708
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    Oman, Muscat - Istanbul, Suadiye
    zaten tum hikayeler dianabol ile baslamazmi?
    bende 16 yasimda biraz kilo almak icin baslamistim, protein tozu, amino acid sonra dianabol varmis dediler etkisi kulagima hos geldi kullandim sonra deca, primobolan.... bircok destek madde kullandim evet ise yaradilar 30 kilo aldim. soylemeye calistigim asla dianabol ile bitmez. ben dahil etrafimdaki 10larca kisi 1kur yapacagim seklinde basladik ama kimse 1yapip birakamadi.
    Steroidlere uyusturucu gibi bagisiklik yapiyor demek yanlis olmayacagi gibi, dianabol e de ilk basamak diyebiliriz. Kullanma.

18. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Tek sorun bağımlılıksa problem değil,ben böyle konularda iradeliyimdir.
    Ufak bir sıçrama yapsam motivasyonu geri kazanmak için bana yeticek,zaten önümüz yaz definisyona giricem yaz boyuncada koruma programı uygularım kas kaybı olmasın diye.
    Kışın ise ciddi bir bulk dönemi düşünüyorum.

19. Burzum_^^

Burzum_^^ Üye

Beğenileri:
    708
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    Oman, Muscat - Istanbul, Suadiye
    bagimlilik demek istemistim ama sen zaten anladin onu :)
    ok o zaman tek basina dianabol kullanacaksan (10mg icin)1-1-1-2-2-2-3-3-3-3-4-4-4-4-3-3-3-3-2-2-2-1-1-1 seklinde en az 4 hafta en cok 6 hafta yaninda proviron,cinko, e ,b-comlex ve mutlaka multi vitamin kullan.
    dogal testosteron seviyen dibe vuracagi icin Tribulus Terrestiris, horny goat weed ve ZMA gibi dogal testosteronu kamcilayan supplementler kullan. Cunku dianabol dogal testo seviyeni cok asagiya cekeceginden testonun olmadigi bir vucutta adele gelisiminden bahsedemeyiz.son olarak protein tozunun yanina mutlaka glutamin koy. butcen genisse milk thistle iyi olur.

20. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Protein tozunun yanında amino illa şartmıdır peki ? Dikkat ettiğim kadarıyla bir çok yeni nesil protein tozunda amino asitler zaten var ki amino asit denilen şey protein zaten.
    2-2.5kg luk bir protein tozu,güzel beslenme ve dinlenme,glutamine,creatine ve gerekli koruyucu ilaçlar ve vitaminler... Bakalım nasıl sonuç alıcaz :)

Birde bu uyku hakkında merak ettiğim birşey var... Geç yatip geç kalkıyorum şu sıralar ama fix 10 saat uyuyorum ve gün içinde de dinleniyorum yorucu bişi yapmıyorum, uyku illa gece mi alınmalı, yani gece 4 yatip öğlen 2 de kalkıyorum genelde bu çok kafamı kurcalıyor, hata uyku problemimi çözücek bir ilaç-bitki vs. önerilere açığım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş