Dişi şeytanlar...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Draqo tarafından 31 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    Artık herşeyimi BFTR ile paylaşmaya alışmışım. Bugün başıma gelen şeyide paylaşmadan dertleşmeden edemedim. Hem belki bazı arkadaşlarada ders olur ne bileyim. Bugün gerçekten sinirden gözüm dönmüştü.
    Geçen yıl okuldan bir kızla çıkmıştım. Yaklaşık 2 hafta sürdü ama o kadar karışık birşeydi ki anlatmaya vakit yetmez. Kimse tarafından sevilmeyen adı çıkmış birisiydi. Ona duyduğum şey kesinlikle sevgi veya aşk değildi. Tamamiyle acımak ve erkeklik gururundan ibaretti. Bunu daha sonra birisini sevdiğimde ve sonrada aşık olduğumda anladım. Bu kız benim hiç dikkatimi çekmemişti. Onların sınıfındaki başka bir kızdan hoşlanmıştım ama sevgilisi olduğunu duyduğum için ondan uzak durdum. Sonra bir arkadaşı yoluyla benden "güya bak sakın söyleme" diyerek hoşlandığını öğrendim. Fena bir kız değildi ve açıkcası çabalamadan kendi kendisine gelmiş bir kızdı değerlendirdim. Uzun süredir yalnızdım. Çevremdeki herkes yapma dedi. Hakkında pek çok şey anlatıldı. Ben yinede ne olabilirki eğer öyleyse ayrılırım dedim. Hayatım boyunca görüp görebileceğim en iyi yalancıyla çıktığımın farkında bile olmadan 2 hafta geçirdim. Bu 2 hafta öyle geçtiki , kendisi herşeyin bir iftira olduğuna beni inandırmış ve pek çok kişiye düşman etmişti. Ona duyduğum şey acımak ve erkeklik gururuydu. Gururum gereği onun bu "zavallı , iftiraya uğrayan , sevgiye aç" haline sahip çıktım. O beni itti ve hep "adımız çıkar , senide üzerim" gibi bahanelerle beni ittikçe benim erkeklik gururum dahada kabardı. Herkese göğüs gererim ben moduna girdim. Sonra bir şekilde ayrıldık ama bu dönem boyunca bana kırk kere döndü ve tekrar ayrıldı. Daha sonra benimle birlikte olduğu dönem boyunca bile kimlerle ne haltlar yediğini öğrenmiş oldum. Kendisi bana daha 2. haftanın ortasında "benimle sevişmek istermisin" demişti ve ben gayet safça daha beni tanımıyosun erken üzülürsün belki diyerek reddetmiştim. Nihayet gerçekleri gördükten sonra bir sabah uyandığımda ona karşı hiçbirşey hissetmediğimi farkettim. Anladımki herşey erkeklik gururundan ve sahip çıkma duygusundan ibaretti ve yerini aptal yerine koyulmanın siniri aldı. Ona hayatımdan defolmasını , onu hiç sevmediğimi söyledim. Eskiden beri , ta başından beri hoşlandığım kişiyle konuşmaya başladım ve hiç sevgilisi olmadığını öğrendim. Şu anda onunla 6. ayımıza girdik ve hala aşığım ve onu çok seviyorum.

Fakat aynı sınıftaydılar. Ve ben diğer kızın ne şeytan olduğunu biliyordum. Neyseki konuşmuyorlardı. Fakat son iki ay içerisinde yakınlaştılar. Şu anki sevgilimin arkadaş grubuna girdi. Yalnız kalmıştı. Yine kendini onlara acındırdı. Namuslu numarası yaparak 2 ayda kendini çaktırmadan onlara kabul ettirdi. Sevgilimi uyardım. Mutlaka bir şekilde bizim huzurumuzu bozacaktı bundan emindim. Ama sevgilim beni yanlış anladı. Niye hala takıyorsun bu kadar ? Seninle ilgili olmak zorundamı ? diyince söyleyecek söz bulamadım. Ve bugün , yaptı yapacağını. Sevgilimin yakın arkadaşlarından birisine benim ona attığım mesajları , sahip çıkmalarımı bir bir anlattı ve "Ben ona hiç öyle mesajlar atmadım hep o beni elde etmeye çalıştı hatta şu tarihe kadar mesajlaştık yalvardı" diyerek benim sevgilime çıkma teklif ettiğim haftanın tarihini söyledi. Ve ben sevgilimin bugün bu yüzden ağladığını görünce hayatımda ilk defa gerçekten ciddi ciddi bir kızı eşek sudan gelinceye kadar dövmeyi düşündüm. Bunuda rahatlıyım diye yazdım ama iyice sinirlerim bozuldu :)

Kıssadan hisse : Arkadaşlarınızın , dostlarınızın sözünü dinleyin. Dedikodulara inanmayın ama , ateş olmayan yerdende duman çıkmaz.

gaddarkemal, 980, bonatschi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. cappi

cappi Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Şu anki sevgilin seni gerçekten seviyor ve güveniyorsa zaten bi şeycik olmaz, kızmana gerek yok..öbür kızın ne olduğu zaten belli, herkes de farkındaymış, kız arkadaşın da farkındadır umarım, ya da farkına varır?ve yine umarım seni dinler ve onunla arkadaşlık kurmayı keser..güzin ablacılık gibi olmasın ama sevgi herşeyin üstesinden gelir yavrum diyesim geldi:)..Takma..

3. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    :D eyv... herkese hayırlı yıllar bu arada :D

4. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Kötü bir problem değil bence.
    Sevginizin gücünü test etmek için müthiş bir fırsat olarak gör bunu.
    Seni karşılıksız seviyorsa ve sen de zaten onu çok sevdiğini belirtmişsin, sevginizin gücü karşısında başkaları duramaz zaten merak etme:)

Daha da güçlenerek çıkarsınız bu olaydan hiç merak etme, yeni yılın keyfini çıkar..
    Mutlu senelere tekrar :)

Draqo bunu beğendi.
  5. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    ne okuduğunu bilmiyorum ama bana lise yıllarımı hatırlattın maceralı hızlı aşklar fesat kızlar popüler kızlar ardından konuşulan sözler korkak cinsellik teçrübeleri her zaman bi aksiyon vardı o zamanlar ne güzeldi yaw üniv. de farklı ama bi 3 yılda lisede olup aşık olmak isterdim

6. ciara

ciara Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    yapacağın en iyi şey kafana takmamak ve suçlu gibi davranmamak
    sevgilinlede araya biraz mesafe koy
    çok üstüne gidip sorular sorma
    bir sorun varsa o sana gelecektir
    konu açılırsada bu konunun konuşmaya bile değmeyeceğini
    bu yalanc ıve düzenbaz insanla samimi olmasının doğru olmadığını ve amacının size zarar vererek egosunu tatmin etmek olduğu.
    hassas bir konu kesinlikle şöyle oldu böyle oldu diye ayrıntıya girmemelisin
    ondan en başından beri ne kadar hoşlandığını ve e. ark. olduğunu düşündüğünde hissettiğin duyguyu anlat

7. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    zararin neresinden donsen kardir, 3 milyara yakin kadin var dunyada, 3 milyar -1 olmus oldu, keyfine bak

yabanci bunu beğendi.
  8. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    en az -4 de benden var:)

9. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    Çok şükür aştık bu sorunu... Ama ben böyle bir yüzsüzlük görmedim hala sevgilimle konuşmaya arkadaşı olmaya çalışıyo bu yaptıklarının üstüne... Kızılcık sopası istiyo

10. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    türkiyede erkek başına 3 kadın düşüyomuş hakkımı kim yiyorsa haram zıkkım olsun diyorum :) ve dişilerin benim için sadece testo tetikleyici olduklarını düşündüğümü de bilmenizi istiyorum:);)

11. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    kız arkadasının bunu biraz dert etmesi bana normal gibi geldi, ama senin onu sevdiginden madem eminse, sana kırgınlık beslememeli..sonucta 2 kızı birden idare etmedigine göre, sorun yok...

bu işler böyle, kadın milletinin gönlünü almak cok zahmetli ve bir o kadar da vakit alıyor..birkaç güzel hediye ve şık yerlere götürerek kız arkadasının gönlünü daha da fethedebilirsin..

12. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Kız arkadaşın seni neden dinlemyor. Ona bu kızın sağlam ayak olmadığını ve kıskancından ötürü, ilişkiyi bozmaya çalıştığını anlattığın halde 3. kişiyi, yani eski sevgilini sana karşı savunmuş. Bu davranış benim gözümde affedilemezdi. Ne kadar feminist, demokrat geçinseler bile erkeklerin korumacı ve buna bağlı mantıklı yönü, tedbir alan yapısı her zaman ağır basacaktır. Basmalı da. Ben kız arkadaşının onu aklamak adına söylediklerini tasnif etmedim. Senin de bu tepkiye reaksiyon göstermemeni de tasnif etmedim. Gerçekten ilişkinin güvenliği için bazı durumlarda seni dinlemiyorsa, ısrarla istediklerini yine yaptıramıyorsan ilerde bazla bir çatlaklar çıkabilir ve bu sefer bu ilişkinin sonu olabilir. Sonra sen de yine erkeklik gururun ve hormonlarınla önceki sevgilinde olduğu gibi hareket eder, yeni avların peşine düşmek zorunda kalabilirsin...

13. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    salvadore aynen senin gibi düşünüyorum :) bu zaman zaman tatlı gelen inatlar bazı konularda tatsızlaşabiliyor ve büyük kavgalara yol açıyor.

salvadore_xp bunu beğendi.
  14. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    drago bence bu kadar büyütülecek bi mesele degil.neden dersen benim basimdan ayni sey bundan 8 yil önce gecti.baslangic aynen ayniydi.o zamanlar ben kizda bende 18 yasindaydik.ama cok kisiyle gezmis tozmus genc yasta sabikasi cok bir kizdi.bunu bildigim icin asik olma gezer tozar birakirim dedim kendimce,tipki seninki gibi bütün arkadaslar karsi ciktilar..hatta muhammet diye bir arkadsim verdi dedigi laf halen hep aklima gelir ; OGUZ BU KIZIN 18 YASINDADA ERKEK ARKADASI VAR 35 YASINDADA.BASIN BELAYA GIRECEK GEL GIRME BU ISE GARDAS demisti.kiz o kdar güzeldiki yok dedim bana bisey olmaz dedim.neyse uzatmayim bu kizla tam 3 yil ciktim...su an o 3 yilima aciyorum..bu kiz icin anama tokat vurdum,sivas gibi koca sehirde dögüsmedigim insan kalmadi.19-20 yasinda genc bi deliknali erkektim ama sadece 50 kiloydum.ne yemek yemek vardi ne icmek.benimki seninki gibi degildi benimki rsmen karasevdaydi.kac sefer hastanede yattim.kiza küfrettiler diye 3 kisiyi bicakladim...yani anlatsam roman olur derler ya iste öyle..aylarca buray yazi yazsam bu 3 senede basimdan geceni bitiremem.
    50-52 kiloydum ama kizi o kadra sahiplenmis o kadar sevmistimki koca sivasta yemin ediyorum taniniyordum.ama bir piskopat olarak.yanlis anlamayin bundan utaniyorum simdi.cünkü o kiz o güne kadar kac kisiyle iliski yasamissa hepsini bulup kötü seyler yaptim.eve tehtid telefonlari gelirdi hergün.zavalli anam 3 yil boyunca hergün agladi.telefonda oglunu bir gün kapiya lesini birakacaz diyorlardi.her iki üc günde bir nezaretteydim.sivasta dayak yemedigim polis kalmadi...benim yetistigim aile böyle piskopat bir aile degil.yada ben herkes benden korksun diye böyle bir hayati secmemistim..hersey cok yanlis birine asik olmakla basladi.ve onunla evlenecektim.sirf evlenince bu kizin eski iliskileri karsim cikip ailem laf gelemsin diye evlenmeden onalri tek tek bulup bu isi bitirmek konusamayack duruma getirmek istiyordum..resmen hayatim bu olmustu.3 kisiyi bicakladim ama 2 seferde tornavida yedim....
    yani sen isin basindayken dikkat et.benim gibi olma...o kadar basima olay geldi vücuduma tornavida soktular.ama aklima gledikce en cok kahroldugum anneme vurdum.....simdi 27 yasindayim 6 yildir evliim ve 2 kizim var...heresey cok güzel allahim asükür..tek pismanligim hayatimin en güzel 3 yilini verdim bosa harcfadim..dikkat edin gencler ne kiz ne kadin bu dünada hic bir sey hic bir mesele ana baba dan önemli olmaz olamaz.herseyi düsünün tasinin sonra yapin..insanin hayatindaki bir günün bile bos yere harcanmis olmasi cok büyük bir kayip

yabanci ve yiğitcanharmancı bunu beğendi.
  15. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Sivaslı, ders niteliğinde bir yazı yazmışsın. Bu yaşadğın kötü tecrübeler hepimize teorik hayat dersi oldu, paylaştığın için teşekkürler. Allah sizi ve yavrularınızı mesut etsin.

16. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    saolasin yigitharmanci.allah herkese mutlu huzurlu bir yuva hayirli cocuklar nasip etsin

17. kimodedim

kimodedim Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    drago bence akışına bırakmaktan başka yapabilecegin birşey yok en azından sivaslı kadar ciddi şeyler yasamamıssın...

sivaslı; insan yasadıklarıyla vardır 6 yıllık bi evliliğin var sonuçta iyisiyle kötüsüyle ama yasadıgın seyler güzel değil okuyan arkadaslar güzelce düşünsün hiç bir erkek ya da bayan için hayatımızı mahvetmemize gerek yoktur...

Sayfayı Paylaş