diğer forumlarda 1 ayı doldurmamış ve 18 yaş altındaki üyelerin steroid bölümüne ...

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve Crespo tarafından 21 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    diğer forumlarda 1 ayı doldurmamış ve 18 yaş altındaki üyelerin steroid bölümüne erişmelerine engel konmasını teklif ediyorum fikirleriniz nedir

cexenes, shownodese ve salvadore_xp bunu beğendi.
  2. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Kesinlikle destekliyorum. İşin mahiyetini anlayan kişiler için herhangi bir tehlike yoktur, tehlike doğuracak davranışlardan tamamen kendi sorumludur ve sorumluluğun da bilincindedir. Yanlız şuursuzca sentetik ve kimyasal uygulamaların, tesiri yüksek ürünlerin bilincsiz ve kontrolsüz kullanılmasının önüne geçmek için en işlevsel çözüm de bu olsa gerek. Forumda birçok kere taştışılan ve çatışmaların, yanlış anlamaların bol olduğu bir konuya kökten çözüm olacaktır bu uygulama.

Crespo bunu beğendi.
  3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Yas sinirini koymak cok zor bir sey. Ancak bir ay olayi mantikli olabilir.
    Bu konuda yönetim bir karar verip, duyuru yapacaktir.

Crespo ve Kan Mevsimi bunu beğendi.
  4. Blues

Blues Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Internete girebilen google'i kullanmayi bilen birisine sansur uygulamak mumkun degildir. Burada en azindan steroid hakkinda dogru bilgilere ulasip kendileri icin uygun olmadigini anlayabilirler. Ben bu forumun steroidleri tavsiye etmekten ote kullanimin doguracagi zararlari daha on plana cikardigini dusunuyorum.

ozzers, amandeyim ve serkan1984 bunu beğendi.
  5. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci

sen oraya 10 satır zararlarını anlat , o adam acemiyse , yeni girmişse , sonunddaki 8 haftalık kullanımlarda iyi bi kütle sağlar yazısını görücektir bende bunu savunuyorum ...

6. amandeyim

amandeyim Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    şu yasaklama zihniyeti herzaman olacak anlaşılan
    butür şeyleri yasaklayarak çözemessiniz bence Blues in de dediği gibi yanlış şeyler bileceklerine girip doğruları görmeleri daha iyi zaten streoidlerle ilgili doğru düzgün bilgi veren kullanıldığında sonuçlarının neler olacağını söyleyen kaç tane türkçe forum varki....
    "sonunddaki 8 haftalık kullanımlarda iyi bi kütle sağlar yazısını görücektir bende bunu savunuyorum ..."

bir satır yazı okuyupta kendine steroid basacak insan varsa zaten onun çaresi yazıları okumasını engellemek olamaz bir şekilde başka yerlerde yine okur yapacağını yapar hiç değilse doğru şeyleri okuma imkanını bulur burda...

7. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    katılmıyorum arkadaşım , adam girer girmez direk steroidleri okuyamasın , beslenmeyi , supplementi , antremanı okumak ZORUNDA kalsın önce kalsın yani ... bi şekilde önce onları okusun

8. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Crespo haklı, neden haklı;
    Gençlik yan etki zarar nedir bilmez anlamaz, anlamak istemez sadece bir hedefe kitlenir o doğrultuda gider bizde bu aşamalardan geçtik önemli olan nedir doğru yönlendirmek, burda doğru yönlendirme olursa en azından bir kişi vazgeçse kardır bunun önüne geçmek hiç kolay değil salonda hocalar bile steroid satıyor hatta korkuyomusun diyip taciz ediyor gençleri bak bana ben kendim yapıyorum öğrenirsin bi şey olmaz diyor, biz böyle bir memlekette yaşıyoruz.Supplement kullanımı ilk 3 ay gereksiz diyoruz adam gidip iğne vuruyor kim durucak bunun karşısında kim bişey yapıcak.Spor yapan gençler bir çok olumsuz şeyden uzak durur sigara,alkol,uyuşturucu gibi düzenli yaşamaya çalışır ve toplum için faydalı birer birey olma yolundadır burda bize düşen bu gençleri doğru yönlendirmektir,yani herşey bu kadar güzel iken kim onları steroid batağına itmek ister.Batak diyorum çünkü onlar bu işi bilinçli yapmıyacaklar.
    Baksınlar okusunlar bu işin temelini öğrensinler kendi genetiklerini keşfetsinler içine girdikçe lezzet almaya başlasınlar hayat onların vucut geliştirmeye devam etmesine müsade ederse ilerde zaten kendi kararlarını vericek durumda olucaklar.

Crespo bunu beğendi.
  9. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    çok iyi olur destekliyorum mutlaka yapılmalı

Crespo bunu beğendi.
  10. bodypower34

bodypower34 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    bence gerek yok zaten o yastakı cocuk streoıde verecek parayı zor bulur artı zaten bizim milletimiz amınoasitten bile korkuyor igeyi hayatta kullanmaz okadar kücük biri zaten zararları anlatıldıktan sonra hiç kullanmaz

11. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Son zamanlarda forumda dönen muhabbete bakılırsa üyelerimiz baya steroide doğru koşuyor.

12. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    kafasına koymuş birisi zaten kullanacaktır ,
    burada yaş sınırı olsa bile, ki buna da karşı değilim ,
    diğer vücut geliştirme sitelerinde dünya kadar bilgi var kürler hakkında,
    istediği bilgiye ulaşmak isteyen günümüzden pek rahat ulaşır,
    Çözüm yolu değil bence .

13. endomurat

endomurat Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim Uzmanı
    Yer:
    İstanbul
    forumda eski olanlar, iyi olarak bilinenler kendilerinin natural kalmak istediklerinin söyleyerek en sevdikleri steroidleri sayarlarsa ve sanki çok iyi yapıyorlarmış gibi böylece bununla dalga geçmeye çalışırlarsa diğerleri de "ya bak hoca olarak bilinenler dahi doğal olma konusunda dalga geçerek steroid söylüyorlar" diyerek yönelirler tabii.

Kullandığımız kelimelere lütfen dikkat edelim. (FleXoR)

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Nisan 2009

Sayfayı Paylaş